Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Golf 2 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/19423-golf-2-a.html)

Bizonul 18-09-06 17:01

Re: Golf 2
 
@wrest frate, am primit msj de la tine dar nu am avut timp sa-ti raspund.nu sunt interesat pentru ca anul masinii tale ma lasa jos.intelegi tu..masina este ok din pct meu de vedere, motorul putin cam mare(taxe, deh... dar o rezolvam eu.)) dar ti-am zis..anul este singurul care ma trage
bafta
masinutza arata bine

Bizonul 23-09-06 17:25

Re: Golf 2
 
6 Attachment(s)
UP cu poze.
jante RH 15 + 1 set de jante tabla cu gume iarna MICHELIN PILOT ALPIN si KUMHO WINTERSPORT 7200

PH-04-WPD 24-09-06 03:58

Re: Golf 2
 
m-ar interesa pe mine ... daca mai lasi din pret! vreo cativa euroi din aia

Bizonul 24-09-06 20:42

Re: Golf 2
 
1 Attachment(s)
glumesti nu?.fara suparare frate dar eu iti dau masina cu multe nodificari care probabil te costau o gramada de banii daca iti luai una stock.banii investiti, nu mi-i scot daca o dau si asa la banii astia.
mai nou sunt jantele RH 205/50 si 195/45/15 + pentru iarna un set de jante de tabla incaltate si cateva piese acolo..sa ramanem totusi cu picioarele pe pamant si sa ne rezumam la realitate..
bafta si tie. astea sunt jantele de iarna

PH-04-WPD 24-09-06 21:04

Re: Golf 2
 
pe mine nu ma intereseaza tuningul ... ma intereseaza masina ... daca vrei poti sa-i dai jos tot ce ai pus tu de tuning pe ea ... in afara de jenti.

FiReBuRn 25-09-06 13:34

Re: Golf 2
 
cati km are ? puncte de rugina ceva ? :)

Bizonul 25-09-06 20:49

Re: Golf 2
 
UP ..10 caractere(vorba lui smith)..
tinichigeria a fost facuta acum aprox 2 ani.tot tacamul..

FiReBuRn 26-09-06 15:15

Re: Golf 2
 
dar arata mai bine cu spoiler spate ..asa e prea simpla..m-ar interesa..un id d mess pe privat sa putem vb ?

Bizonul 26-09-06 18:45

Re: Golf 2
 
ma rog, daca esti interesat ti-l dau si pe ala numai ca trebuie "re"facut.cand l-am dat jos de pe masina am scos plasa si armaturile, se poate face daca esti interesat insa pe mine ma depaseste.bafta

Bizonul 26-09-06 18:57

Re: Golf 2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Bizonul (Post 566104)
ma rog, daca esti interesat ti-l dau si pe ala numai ca trebuie "re"facut.cand l-am dat jos de pe masina am scos plasa si armaturile, se poate face daca esti interesat insa pe mine ma depaseste.bafta

cat despre bara actuala va primi in curand o prelungire exact ca in poza.

FiReBuRn 27-09-06 14:02

Re: Golf 2
 
da..daca nu eram interesat nu mai intrebam probaibl :) imi placea si cu eleron..dar lasa-mi te rog un id d mess pe prv sa vb mai amanuntit! (ps. i-ar sta bine cu prelungirea ca in poza :D)

Bizonul 28-09-06 21:23

Re: Golf 2
 
ti-am dat PM

Bizonul 30-09-06 10:55

Re: Golf 2
 
4 Attachment(s)
UP.......ceva poze

Bizonul 03-10-06 20:50

Re: Golf 2
 
pretz nou.2000 E

Bizonul 07-10-06 19:31

Re: Golf 2
 
+ caseta de directie si un set de discuri frana noi noutze la cutie.trebuie doar puse pe masina..probabil ca maine pun eu discurile


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning