Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Bmw E30 24Valve 192cp+ (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/193746-bmw-e30-24valve-192cp.html)

dragos2900 15-06-10 00:53

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 3441509)
Cu CZT-U care a luat locu 2 la alexeni...si cu 2.8 cu admisie de 2.5 serpi si evacuare de M3 cu dastea sa dat;)

2.8-u are admisie de 2.8,are cutie,grup si evacuare de 2.0 ! ;)

Vulturica2004 15-06-10 01:03

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Stai linistit,a facut distributia la noi la Campina asa ca ...stiu ce vb.

VooN 15-06-10 06:20

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
A fost ciuca batailor masina mea la ultima editie.
Intre timp si-a revenit, dupa ce am scos o roaba de nisip din admisie :))) made in Alexeni.
Asa ca te astept in weekend cu macheta de la Peco :))

jakal 15-06-10 10:12

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 3441725)
2.8-u are admisie de 2.8,are cutie,grup si evacuare de 2.0 ! ;)

cutia si grupul au mai ramas de 2.0.....
serpi sint de pe M-ul lui boby....traseul se tobe de pe a lui nebunu...

daca era in configuratia care o zici tu il bateam si eu....:D
e 2.8 admisie 2,5....

Vulturica2004 19-06-10 02:07

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Mda seara nasoala,lume multa in tribuna,lume multa pe strada si cateva rezultate naspa :
vs e36 2.8 0-1(o juma` de bara) :D
vs CZT 0-1(o bara)
vs LAF 2.8 2-0

radubmw 19-06-10 10:14

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Quote:

Originally Posted by Vulturica2004 (Post 3451844)
Mda seara nasoala,lume multa in tribuna,lume multa pe strada si cateva rezultate naspa :
vs e36 2.8 0-1(o juma` de bara) :D
vs CZT 0-1(o bara)
vs LAF 2.8 2-0

iar ai pus motorina mah????:lol::lol::lol:
ai 2.5 benzina, de cate ori sa-ti spun????

Vulturica2004 19-06-10 12:28

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Quote:

Originally Posted by Vulturica2004 (Post 3451844)
Mda seara nasoala,lume multa in tribuna,lume multa pe strada si cateva rezultate naspa :
vs e36 2.8 0-1(o juma` de bara) :D
vs CZT 0-1(o bara)
vs LAF 2.8 2-0

era sa uit...vs BAS 1-0

jakal 19-06-10 14:27

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Quote:

Originally Posted by Vulturica2004 (Post 3452485)
era sa uit...vs BAS 1-0

deja ma enervezi.....:) masina aia trage grav rau...
unde o ti parcata?......:lol:

ti-am zis sa iti dai siretele jos de la adidasi si mai castigai ceva ponei...:lol:
felicitari bai nene.....:)...

Vulturica2004 19-06-10 17:48

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3452753)
deja ma enervezi.....:) masina aia trage grav rau...
unde o ti parcata?......:lol:

ti-am zis sa iti dai siretele jos de la adidasi si mai castigai ceva ponei...:lol:
felicitari bai nene.....:)...

Mersi "bai nene" :D mi-am dat jos si 2 sururburi de la cardan,si mi-am pus si aer de vara in roti :twisted: ca aveam de iarna si acum trage mai bine :peace: a mea trage bn si a ta arata foarte bine poate ii schimb si eu blana la al meu ca e cam ciufulita :D dau doar un strat de vopsea,mai castig si acolo 5-6kg deci trage si mai bine:pistoles:

Balaurr 20-06-10 16:59

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
frumoasa atmosfera acolo

Vulturica2004 20-06-10 17:12

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Dap mai veniti si voi asa din cand in cand dar nu puzderie :lol: ca iara nu ne intelegem.E frumos sa mai schimbam si noi meniul ;)
Bafta

Vulturica2004 26-06-10 13:16

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Alta runda de perpendiculare :twisted: dar pentru mine nu prea au fost masini,si am incercat sa ma dau cu ce am avut :D
Odata e multa lume alta data prea putina....asta e.
Aseara tot cu baietii de la Ploiesti m-am dat dar nu se pun scorurile :yikes:

Vulturica2004 17-07-10 01:38

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Seara cu peripetii terminata in forta :D
vs e30 2.5 Adi Viteza 1-0
vs e36 2.8 rereresoftat 1-0
vs Toledo 1.9tdi "umblat" 1-0

In rest ... sa se stie ca de la sensul giratoriu ...nu te poti duce decat pe CAMP!!! :woowoo:

Vulturica2004 17-07-10 11:08

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Scuzele mele am aflat recent ca Toledo e 1.8 turbo :D nu TDI:rolleyes2
My bad

Vulturica2004 31-07-10 03:49

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
vs Golf2 vr6 (universcomimpex) 1-0
vs M o M (e60) 0-1 :lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning