Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/19197-ext-dacia-1310-it-black-it-white-yeyeye.html)

BabyBlue_EVO 20-06-06 20:38

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
bravo tau-le Evolution Crew e mandru de tine !!!!! GOOD WORK

momo 20-06-06 20:45

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
ma intreb oare ce gusturi au cei ce au votat "merge", "urata" si "kitch" ?

sunt vreo 4 fenomene...

orlando 20-06-06 21:15

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
cea mai buna solutie dupa parerea mea este sa se faca votul PUBLIC...sa se vada sub optiunile de vot ce user a votat extraordinara cine kitch...;)

gabiWRC 20-06-06 21:16

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
pacat ca nu vrea sa puna si un motor capabil pa ea...:( ar fi meritat si ea saraca...cu siguranta:(...hai sa vedem...ce o sa mai fac:D

bodyspeed 20-06-06 21:18

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by momo
ma intreb oare ce gusturi au cei ce au votat "merge", "urata" si "kitch" ?

sunt vreo 4 fenomene...

crede-ma ca si eu mi-am pus intrebarea si cand am descoperit am ramas socat cum frate sa votezi kitch la o masina care arata super si s-au bagat bani gramada in ea
iar ei nu au nici bicicleta si daca au
au dintr-aia cu 2 viteze una inainte si una inapoi :lol:

Opportunity 20-06-06 21:46

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
tau..sper ca nu te superi ca am votat doar este reusita..dar chiar ESTE reusita..mai mult deocamdata nu pot sa spun... ehe ..lasa ca o sa vada toti....

Eugen_TL 20-06-06 21:58

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
fratilor... ma intreb eu asa in capul meu : DC nu faceti voi moderatorii sau cine poate ceva in legatura cu votul,adica in momentul cand cineva voteaza sa fie obligat sa dea si un comentariu,altfel nu va putea vota si gata! asa ar fi cel mai bine

ps: am votat e reusita pt ca e ! :)

blowwind 20-06-06 22:13

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
deci...am vb cu gratzian...si DE ACUM INCOLO..toate poll`urile vor fi PUBLICE .... VOM PUTEA VEDEA CINE SI CE VOTEAZA!!! .... ASA CA VA ROG SA AVETZI GRIJA CAND FACETZI UN POLL (la car styling) SA NU UITATZI SA BIFATZI CASUTA CU Open Poll(sau cam asa ceva...cautatzi si voi pe acolo pls )!!

sandrin 20-06-06 22:20

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
foarte buna ideea ;)

B-83-DAC 20-06-06 22:38

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
cea mai tare dacie in opinia mea si cunoscand oarecum o parte din etapele ce vor urma garantez ca va fi nu una dintre cele mai frumoase ci cea mai frumoasa dacie (berlina). Astept cu nerabdare de la zi la zi sa vad ce modificari mai are de gand sa faca.

daflyer_oradea 20-06-06 23:36

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
e chiar reusita.
singurul minus...pragurile, dar daca le schimbi, o sa ai cea mai veritabil tunata dacie din Romania, cel putin la exterior si interior...
vezi ca la Tm este cineva care are pus si turbo pe motorul original de dacie, poate te ajuta si cu asta...

daflyer_oradea 20-06-06 23:37

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
PS ... aia de au votat kitch pot sa apese si pe tragaci...

ESPinoza 20-06-06 23:38

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
este extraordinara vedeta! :)

BASU 21-06-06 07:55

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
:shock: cel mai tare exterior de Berlina
dar sa nu uitam ca are ceva si la partea Audio ;)

momo 21-06-06 09:33

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
iauzi... sunet... hmmm... taule ce ne ascunzi ? :D


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning