![]() |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
bravo tau-le Evolution Crew e mandru de tine !!!!! GOOD WORK
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
ma intreb oare ce gusturi au cei ce au votat "merge", "urata" si "kitch" ?
sunt vreo 4 fenomene... |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
cea mai buna solutie dupa parerea mea este sa se faca votul PUBLIC...sa se vada sub optiunile de vot ce user a votat extraordinara cine kitch...;)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
pacat ca nu vrea sa puna si un motor capabil pa ea...:( ar fi meritat si ea saraca...cu siguranta:(...hai sa vedem...ce o sa mai fac:D
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Quote:
iar ei nu au nici bicicleta si daca au au dintr-aia cu 2 viteze una inainte si una inapoi :lol: |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
tau..sper ca nu te superi ca am votat doar este reusita..dar chiar ESTE reusita..mai mult deocamdata nu pot sa spun... ehe ..lasa ca o sa vada toti....
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
fratilor... ma intreb eu asa in capul meu : DC nu faceti voi moderatorii sau cine poate ceva in legatura cu votul,adica in momentul cand cineva voteaza sa fie obligat sa dea si un comentariu,altfel nu va putea vota si gata! asa ar fi cel mai bine
ps: am votat e reusita pt ca e ! :) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
deci...am vb cu gratzian...si DE ACUM INCOLO..toate poll`urile vor fi PUBLICE .... VOM PUTEA VEDEA CINE SI CE VOTEAZA!!! .... ASA CA VA ROG SA AVETZI GRIJA CAND FACETZI UN POLL (la car styling) SA NU UITATZI SA BIFATZI CASUTA CU Open Poll(sau cam asa ceva...cautatzi si voi pe acolo pls )!!
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
foarte buna ideea ;)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
cea mai tare dacie in opinia mea si cunoscand oarecum o parte din etapele ce vor urma garantez ca va fi nu una dintre cele mai frumoase ci cea mai frumoasa dacie (berlina). Astept cu nerabdare de la zi la zi sa vad ce modificari mai are de gand sa faca.
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
e chiar reusita.
singurul minus...pragurile, dar daca le schimbi, o sa ai cea mai veritabil tunata dacie din Romania, cel putin la exterior si interior... vezi ca la Tm este cineva care are pus si turbo pe motorul original de dacie, poate te ajuta si cu asta... |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
PS ... aia de au votat kitch pot sa apese si pe tragaci...
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
este extraordinara vedeta! :)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
:shock: cel mai tare exterior de Berlina
dar sa nu uitam ca are ceva si la partea Audio ;) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
iauzi... sunet... hmmm... taule ce ne ascunzi ? :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning