Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :) (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/19196-ext-dacia-logan-evo-powah.html)

basy 26-06-06 13:41

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
Masina e ok, dar culoarea chiar nu imi place, pur si simplu nu se potriveste, jentile sunt super tari, dar cam din alt film, per total frumoasa. Si lipseste un eleron, micutz, discret, dar arata f bine cu asa ceva.

orlando 26-06-06 15:27

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
Din cunostintele mele...are eleron de la ZENDER ;)

Ace Axel 26-06-06 21:22

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
este foarte frumoasa ce e drept... din nefericire... am inceput sa vad o gramda cu un kit asemanator...

dj16xxs 08-07-06 00:46

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
ca sa fiu si on-topic ....este unul dintre cele mai frumos facute loganuri....bafta!

erol_rss 20-10-06 00:38

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
loganu acum are bad boy lock arata smecher rau bv tepese:D

ggd_87 20-10-06 00:47

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
un vot mic si de la mine! asa k de la logan la logan! ;)

fuzzy 20-10-06 10:28

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
numa ptr jantele alea am inebunit :D sunt dementiale si imi plac la nebunie :p

Mandella 20-10-06 14:30

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
F mult bun gust. Printre cele mai misto loganuri din ro. BRAVO
am vazut-o in ultimul COX cred

cls21b_EVO 20-10-06 21:23

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
De vazut ai vazuto , dar iarasi , acum... arata altfel ;)

Reme 24-10-06 13:13

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
super frumoasa dacia! superb!

sonik89 27-10-06 17:56

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
nu sunt fan logan sunt kiar impotriva loganelor da asta kiar imi place , un logan frumos , hai k am ziso :D

ShinyG 29-10-06 21:54

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
Respect!
Un exemplu de urmat! Din categoria "ASA DA!"

Psycho 05-11-06 12:23

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
simplu si cu bun gust .. imi place ;)

bogdan100 27-02-07 18:05

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
cred ca ii cel mai reusit tuning la un logan pe care l-am vazut pana acum...ar merge alta culoare :)

Sindrom 01-03-07 12:40

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
schimba-i culoareaaaaaa ca sa arate si ea a masina....fao mov verde orice altceva da nu galben albastru portocaliu....


All times are GMT +2. The time now is 19:07.

- Copyright 2026 4Tuning