![]() |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
Masina e ok, dar culoarea chiar nu imi place, pur si simplu nu se potriveste, jentile sunt super tari, dar cam din alt film, per total frumoasa. Si lipseste un eleron, micutz, discret, dar arata f bine cu asa ceva.
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
Din cunostintele mele...are eleron de la ZENDER ;)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
este foarte frumoasa ce e drept... din nefericire... am inceput sa vad o gramda cu un kit asemanator...
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
ca sa fiu si on-topic ....este unul dintre cele mai frumos facute loganuri....bafta!
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
loganu acum are bad boy lock arata smecher rau bv tepese:D
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
un vot mic si de la mine! asa k de la logan la logan! ;)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
numa ptr jantele alea am inebunit :D sunt dementiale si imi plac la nebunie :p
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
F mult bun gust. Printre cele mai misto loganuri din ro. BRAVO
am vazut-o in ultimul COX cred |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
De vazut ai vazuto , dar iarasi , acum... arata altfel ;)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
super frumoasa dacia! superb!
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
nu sunt fan logan sunt kiar impotriva loganelor da asta kiar imi place , un logan frumos , hai k am ziso :D
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
Respect!
Un exemplu de urmat! Din categoria "ASA DA!" |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
simplu si cu bun gust .. imi place ;)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
cred ca ii cel mai reusit tuning la un logan pe care l-am vazut pana acum...ar merge alta culoare :)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
schimba-i culoareaaaaaa ca sa arate si ea a masina....fao mov verde orice altceva da nu galben albastru portocaliu....
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:07. |
- Copyright 2026 4Tuning