Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SAAB (https://forum.4tuning.ro/616-saab.html)
-   -   Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo (https://forum.4tuning.ro/616-saab/191813-dezmembrez-saab-9000-2-3-turbo.html)

bogdan_kwx 21-08-12 15:20

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Quote:

Originally Posted by alexaandru15 (Post 5124656)
ce pret are motorul complet?cu electrica si admisie

masina completa , pret 800 e discutabil,...

Ruffy RUF 26-09-12 19:56

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_kwx (Post 5146156)
masina completa , pret 800 e discutabil,...

Intercooler este? pret?

bogdan_kwx 17-10-12 20:39

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Quote:

Originally Posted by Ruffy RUF (Post 5188430)
Intercooler este? pret?

scuze de intirziere, prefer sa dau toata masina

bogdan_kwx 16-12-12 10:09

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
700 euro pret nou....

bogdan_kwx 21-01-13 11:31

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
de actualitate motor f fiabil si cu potential....

bogdan_kwx 24-03-13 07:52

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
600 euro pret nou , masina completa

astra sedan 01-04-13 10:11

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
scaunele si bancheta la ce pret ?

bogdan_kwx 05-04-13 14:46

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Quote:

Originally Posted by astra sedan (Post 5422668)
scaunele si bancheta la ce pret ?

200 ron toate

bogdan_kwx 08-05-13 12:43

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
ultima strigare 500 euro sau o duc la remat

khael1001 08-05-13 16:52

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_kwx (Post 5463861)
ultima strigare 500 euro sau o duc la remat

daca imi pui 2-3 poze cu motorul poate te scap de ea.

bogdan_kwx 08-05-13 20:37

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Quote:

Originally Posted by khael1001 (Post 5464063)
daca imi pui 2-3 poze cu motorul poate te scap de ea.

nu sint in tara acum dar daca vrei te duci si o vezi pe soseaua alexandriei pina in rontul de inaintea podului peste centura.imi zici si te pun in leg cu omul

khael1001 08-05-13 20:58

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Ma intereseaza daca este modelul fara debimetru, si oricum pe soseaua alexandriei stau si eu.

bogdan_kwx 08-05-13 21:26

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Quote:

Originally Posted by khael1001 (Post 5464360)
Ma intereseaza daca este modelul fara debimetru, si oricum pe soseaua alexandriei stau si eu.

e an 91 si de 195 de cai parca nu mai tin minnte ca masina sta acolo de 3 ani,cred ca e fara debitmetru si mot de 2.3uite asa e motorul de pe ea parca B234 e codul

http://www.ebay.de/itm/Motor-Triebwe...item5894ff9d72

khael1001 08-05-13 23:44

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Da-mi pm cu un numar de telefon si poate trec in weekend sa ma uit mai bine la ea.

bogdan_kwx 14-05-13 16:39

Re: Dezmembrez Saab - 9000 2.3 turbo
 
Quote:

Originally Posted by khael1001 (Post 5464564)
Da-mi pm cu un numar de telefon si poate trec in weekend sa ma uit mai bine la ea.

ai primit numarul?daca nu te mai intereseaza sa-mi zici ca o duc


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning