Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Expo Arad Show - 13 iunie 2010 (https://forum.4tuning.ro/85-arad/190905-expo-arad-show-13-iunie-2010-a.html)

Black Pearl 04-06-10 22:44

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Inscrierile se fac pana vineri 11 iunie 2010 orele 24

razvan_shadow619 04-06-10 23:00

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
LiLi tu te-ai inscris cu Perla ?...intreb si eu asa de curios

Black Pearl 04-06-10 23:14

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Eu nu m-am inscris dar voi fi acolo alaturi de organizatorii acestui eveniment.

ar 79 dix 05-06-10 08:18

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 3416695)
merem-merem.. sustinem tuningul din arad

brummy, tu te-ai inscris deja?
LILI, mai sant locuri la indemanare si tuning? daca da, inscriema si pe mine pe lista. ms!

rangerxtr 05-06-10 08:58

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
o intrebare dupa linia aia dreapta mai precis la primul stalp nu se face o intoarcere de 360? parca asa am vazut in video..?

Black Pearl 05-06-10 09:38

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by ar 79 dix (Post 3417393)
brummy, tu te-ai inscris deja?
LILI, mai sant locuri la indemanare si tuning? daca da, inscriema si pe mine pe lista. ms!

Mai sunt locuri.

Inscrierile se fac doar la telefon 0730 188 287 (Gelu Aleonte) sau la adresa de e-mail [email protected]

In mail trebuie sa se precizeze numele participantului, proba/probele la care doreste sa participe, cu ce masina, numarul de inmatriculare si daca face sau nu parte din ceva club, organizatie auto, etc.
Vei primi e-mail de confirmare a inscrierii.

intel23 05-06-10 13:25

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Eu vreau sa-mi inscriu masina la Car Wash Show... cu cine trebuie sa vb. ?

Evoluti0n 05-06-10 20:13

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
1 Attachment(s)
concursul de indemanare se va desfasura in 2 manse a cate 2 ture de circuit fiecare.
inscrierile se fac pana vineri 11 iunie 2010 orele 24 (ora de primire a mailurilor) dupa aceasta ora limita nu mai inscriem pe nimeni sub nici o forma la nici una dintre sectiunile concursului: tuning, audio, indemanare.
de asemenea este OBLIGATORIU sa veniti in ziua concursului cu fisa de inscriere completata (fisa pe care o aveti anexata la acest post). regulamentul il voi posta in cursul zilei de azi sau maine.
Va rog cei care trimiteti mail de acum inainte sa precizati in mail urmatoarele:
Nume
Prenume
Masina
Motorizare
Numarul de inmatriculare al masinii
Proba la care vreti sa participati
din motive obiective nu se poate participa la doua categorii din concurs
In ziua concursului masinile care ajung mai tarziu de 9 nu mai au dreptul de a participa.Puteti sa faceti si voi un mic efort luand in considerare ca showul este gratis si sa ajungeti MAXIM pana in ora 9:00

Adresa de mail este: [email protected]
Pentru alte detalii aveti numarul de telefon: 0730 188 287 (Gelu Aleonte)
Pentru orice alte intrebari .... suntem prin zona.

Black Pearl 06-06-10 12:40

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by rangerxtr (Post 3417441)
o intrebare dupa linia aia dreapta mai precis la primul stalp nu se face o intoarcere de 360? parca asa am vazut in video..?

Asa e cum ai vazut, o intoarcere de 360.


Quote:

Originally Posted by intel23 (Post 3418011)
Eu vreau sa-mi inscriu masina la Car Wash Show... cu cine trebuie sa vb. ?

Nu se fac inscrieri, dar daca in prima zi vor fi prea multe masini pt car wash, posibil ca in urmatoarele sa se schimbe regula.
Pentru mai multe infiormatii poti suna la: 0730 188 287 (Gelu Aleonte)

Evoluti0n 06-06-10 19:28

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
1 Attachment(s)
Regulamentul concursului

brummy 07-06-10 07:37

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
"...iar echipajul va fi echipat cu casti de protectie."
adica sa facem rost de casti? de unde dracu?

Evoluti0n 07-06-10 14:53

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
vorbeste cu de astia cu piagio nu ai nici un vecin ?

ar88rol 08-06-10 01:01

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 3421829)
"...iar echipajul va fi echipat cu casti de protectie."
adica sa facem rost de casti? de unde dracu?

te ajut eu cu casca daca vrei ;)

brummy 08-06-10 07:12

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
ai unu in plus?

ar88rol 08-06-10 09:56

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 3424889)
ai unu in plus?

da :)


All times are GMT +2. The time now is 18:50.

- Copyright 2026 4Tuning