![]() |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Inscrierile se fac pana vineri 11 iunie 2010 orele 24
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
LiLi tu te-ai inscris cu Perla ?...intreb si eu asa de curios
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Eu nu m-am inscris dar voi fi acolo alaturi de organizatorii acestui eveniment.
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
LILI, mai sant locuri la indemanare si tuning? daca da, inscriema si pe mine pe lista. ms! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
o intrebare dupa linia aia dreapta mai precis la primul stalp nu se face o intoarcere de 360? parca asa am vazut in video..?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
Inscrierile se fac doar la telefon 0730 188 287 (Gelu Aleonte) sau la adresa de e-mail [email protected] In mail trebuie sa se precizeze numele participantului, proba/probele la care doreste sa participe, cu ce masina, numarul de inmatriculare si daca face sau nu parte din ceva club, organizatie auto, etc. Vei primi e-mail de confirmare a inscrierii. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Eu vreau sa-mi inscriu masina la Car Wash Show... cu cine trebuie sa vb. ?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
1 Attachment(s)
concursul de indemanare se va desfasura in 2 manse a cate 2 ture de circuit fiecare.
inscrierile se fac pana vineri 11 iunie 2010 orele 24 (ora de primire a mailurilor) dupa aceasta ora limita nu mai inscriem pe nimeni sub nici o forma la nici una dintre sectiunile concursului: tuning, audio, indemanare. de asemenea este OBLIGATORIU sa veniti in ziua concursului cu fisa de inscriere completata (fisa pe care o aveti anexata la acest post). regulamentul il voi posta in cursul zilei de azi sau maine. Va rog cei care trimiteti mail de acum inainte sa precizati in mail urmatoarele: Nume Prenume Masina Motorizare Numarul de inmatriculare al masinii Proba la care vreti sa participati din motive obiective nu se poate participa la doua categorii din concurs In ziua concursului masinile care ajung mai tarziu de 9 nu mai au dreptul de a participa.Puteti sa faceti si voi un mic efort luand in considerare ca showul este gratis si sa ajungeti MAXIM pana in ora 9:00 Adresa de mail este: [email protected] Pentru alte detalii aveti numarul de telefon: 0730 188 287 (Gelu Aleonte) Pentru orice alte intrebari .... suntem prin zona. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
Quote:
Pentru mai multe infiormatii poti suna la: 0730 188 287 (Gelu Aleonte) |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
1 Attachment(s)
Regulamentul concursului
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
"...iar echipajul va fi echipat cu casti de protectie."
adica sa facem rost de casti? de unde dracu? |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
vorbeste cu de astia cu piagio nu ai nici un vecin ?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
ai unu in plus?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:50. |
- Copyright 2026 4Tuning