![]() |
Re: GTA: Bucuresti
ceva noutati cu proiectu ? :D
|
Re: GTA: Bucuresti
cel mai tare mi s-ar parea ca masinile din gta sa aiba si o camera din interiorul masiniii
|
Re: GTA: Bucuresti
SUPER TARE IDEEA!!!! BRAVO :shock: :shock: sa inteleg ca mai exista mod-uri romanesti la gta?
|
Re: GTA: Bucuresti
e tampenia aia de mamaia vice.e lasa sa facem si nooi un joc
|
Re: GTA: Bucuresti
succes..stiu si eu cum e.. eu cu un prieten modificam gta san andreas :D sa vezi aici munca..schimbam cladiri , masinile (care se pot tuna in garaj!!!) si.. mai vedem pe parcurs ;D
|
Re: GTA: Bucuresti
m-i-am mod shi eu vice city inainte...da eu am schimbat texturile la cladiri...la masini am pus vinyl pe ele...etc...la mag de undelte i-l facusem tuning shop...ma prinsesem pana la urma si de faza cu handling...ce trebuia sa modifik...alte alea...de fak masini...nush poate k m-ash riska...numai sa-mi dati timp...destull :D dk mai aveti nevoie nu neaparat de fak masini...asha ce aveti nevoie neaparat...eu pricep f repede...(unde nu cunosc) id meu matza_mihai
|
Re: GTA: Bucuresti
se mai aude ceva de proiect????(parea interesant:D )
|
Re: GTA: Bucuresti
1 Attachment(s)
...uite un proiect GTA Coca Cola.
|
Re: GTA: Bucuresti
Foarte tare frate(si amuzant,binenteles)
|
Re: GTA: Bucuresti
de ce nu mai posteaza nimeni nimic???daca nu mai posteaza atunci inchideti-l
|
Re: GTA: Bucuresti
Quote:
|
Re: GTA: Bucuresti
cred k e o greseala de varsta...n-are cum...
|
Re: GTA: Bucuresti
am vorbit cu Ju!ceD si a spus ca e pe la 80% cu jocul
deci topicul nu se inchide si asteptam detalii de la el :) |
Re: GTA: Bucuresti
Quote:
|
Re: GTA: Bucuresti
Ju!ced Cand apare jocul da'mi un private message.De abia astept sa apara!
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:48. |
- Copyright 2026 4Tuning