Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   GTA: Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/19065-gta-bucuresti.html)

sandrin 28-06-06 19:37

Re: GTA: Bucuresti
 
ceva noutati cu proiectu ? :D

TND--TEAM 05-07-06 23:25

Re: GTA: Bucuresti
 
cel mai tare mi s-ar parea ca masinile din gta sa aiba si o camera din interiorul masiniii

sandrei 09-07-06 23:32

Re: GTA: Bucuresti
 
SUPER TARE IDEEA!!!! BRAVO :shock: :shock: sa inteleg ca mai exista mod-uri romanesti la gta?

hu guta 12-07-06 07:52

Re: GTA: Bucuresti
 
e tampenia aia de mamaia vice.e lasa sa facem si nooi un joc

Opportunity 14-07-06 10:23

Re: GTA: Bucuresti
 
succes..stiu si eu cum e.. eu cu un prieten modificam gta san andreas :D sa vezi aici munca..schimbam cladiri , masinile (care se pot tuna in garaj!!!) si.. mai vedem pe parcurs ;D

MaTzA 16-07-06 00:21

Re: GTA: Bucuresti
 
m-i-am mod shi eu vice city inainte...da eu am schimbat texturile la cladiri...la masini am pus vinyl pe ele...etc...la mag de undelte i-l facusem tuning shop...ma prinsesem pana la urma si de faza cu handling...ce trebuia sa modifik...alte alea...de fak masini...nush poate k m-ash riska...numai sa-mi dati timp...destull :D dk mai aveti nevoie nu neaparat de fak masini...asha ce aveti nevoie neaparat...eu pricep f repede...(unde nu cunosc) id meu matza_mihai

Lukian_XXX 01-08-06 06:54

Re: GTA: Bucuresti
 
se mai aude ceva de proiect????(parea interesant:D )

05wnd 03-09-06 12:02

Re: GTA: Bucuresti
 
1 Attachment(s)
...uite un proiect GTA Coca Cola.

Mmadd ddoGG 02-11-06 14:10

Re: GTA: Bucuresti
 
Foarte tare frate(si amuzant,binenteles)

Mmadd ddoGG 04-11-06 19:39

Re: GTA: Bucuresti
 
de ce nu mai posteaza nimeni nimic???daca nu mai posteaza atunci inchideti-l

cata_tm 04-11-06 19:52

Re: GTA: Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by Mmadd ddoGG (Post 610677)
de ce nu mai posteaza nimeni nimic???daca nu mai posteaza atunci inchideti-l

:lol::lol::lol: age 10, post 17

MaTzA 04-11-06 20:04

Re: GTA: Bucuresti
 
cred k e o greseala de varsta...n-are cum...

AdiNX 05-11-06 19:57

Re: GTA: Bucuresti
 
am vorbit cu Ju!ceD si a spus ca e pe la 80% cu jocul
deci topicul nu se inchide si asteptam detalii de la el :)

Mmadd ddoGG 07-11-06 12:50

Re: GTA: Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by cata_tm (Post 610694)
:lol::lol::lol: age 10, post 17

nu e nici o greseala la varsta decat una mica am 11:)

Mmadd ddoGG 07-11-06 12:54

Re: GTA: Bucuresti
 
Ju!ced Cand apare jocul da'mi un private message.De abia astept sa apara!


All times are GMT +2. The time now is 01:48.

- Copyright 2026 4Tuning