![]() |
Re: probleme relanti
nu mai am ce sa repar la masina ca e distrusa total,toata partea fata! La asigurari mi s-a dat dauna totala,insa accidentul a avut loc pe 31 mai si inca n-am primit nici un ban...mai astept,da nush cat mai rezist fara masina....
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning