![]() |
Re: BMW E30 318i
upp...
|
Re: BMW E30 318i
sus cu el ...
|
Re: BMW E30 318i
ce an este? esti proprietar ? care ar fi pretul ptr variante ?
|
Re: BMW E30 318i
an 86..totul pe el de 90,nu sunt propietar ! daca te int mai negociem la pret
|
Re: BMW E30 318i
daca a fost a unuia poreclit "paganel" este o masina buna !:rolleyes2
|
Re: BMW E30 318i
ok,ms
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:54. |
- Copyright 2026 4Tuning