![]() |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
TAU-le, stai tata nu mai sari asa, ca n-a zis omu' nimic rau, doar ca pe Dacie o omori rau sa dai burnout fata de un ursuletz spre exemplu....
Ontopic: kiar mi-a placut cum s-a facut emisiunea asta....am fost noi insine...nu s-a intamplat nimic iesit din comun.... P.S: Merci TAU-le inca o data pt extinctor.... ;) |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
sal...care imi zice si mie cum pot sa iau alea 3 fisiere ca tot mi se blocheaza downloadu?
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Quote:
in emisiune a fost prezentata viata noastra , noi asa cum suntem si nimic mai mult! la mai multe in genul asta...... |
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
Quote:
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
scrie si in primul post .. dar pesemne ca ai citit printre randuri
foloseste un download manager si toate problemele tale vor disparea o recomandare verificata ar fi flash get deschizi 4 conexiuni simultane la server si are el grija sa nu se mai intrerupa downloadul in cazul in care urmeaza o intrebare de genul : de unde il pot lua ? iata si raspunsul http://www.softpedia.com/progDownloa...load-2155.html |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
bravooo.in sfarsit o emisiune mortala la tv.sunteti cei mai tari
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Yuuuupyyyyyyy Am vazut si eu emisiunea! Awsome man! Ce sa mai zic, am vazut multe masini pe care le stiu de aici de pe forum.... si faza cu "RUS" k ar fi printre cele mai klumea din Europa yo zic k nu-i adevarata! "RUS" ESTE cel mai mijto Megane Coupe din Europa!!!
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
emisiunea a fost mai mult decat ok
la mai multe da ma facut curios-care sunt celelalte 2 megane din europa(scuze de experimare da nu imi vine altfel in minte) |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Da unde era SUNu ma? :) oricum f tare emisiunea si dupa cum au spus cei de mai sus mai vede lumea ce se intampla in lumea noastra...Pacat ca nu au aparut mai multe masini...
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
zoliat.... cand dau... sa dezarhivez... fiserele... imi zice ca ... Fiserele sunt corupte !
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Probabil s-au downloadat prost.
S-a mai lucrat la server?.. ca a inceput iar sa-mi mearga bine :) |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
fisierele sunt ok .. le-am verificat si eu .. mai download inca o data fisierul in care iti da eroare
severul a fost mereu ok .. problema era conexiunea .. si da .. aceasta a fost schimbata in weekend .. recordul obtinut la download pana acum de un utilizator este de 15 mbps .. suna promitator nu ? |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Eu ma multumesc si cu 3 :)
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Tare emisiunea.....mai dureza ceva pana o sa ajunga tuningu din romania pe cel de afara...Cum a zis si baiatu ala, ca n-avem inca o masina klumea de drift in romania....In rest, mi-a placut asa Nissanu ala negru 350z8)
Tineti-o tot asa:mrhappy: |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Super emisiunea.... la mai mult emisiuni despre tuning-ul din romania si de ce nu .. 4tuning ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning