![]() |
Re: BMW E46 coupe, an 2002
Ba da , chiar acum cateva zile am avut placerea sa vad una cum fuge.. se aude superb. dar nu am bani de diferenta. bafta la vanzare.
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
Consum in oras 9% .
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
..................................
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
upppppppppp
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
Ca si noutate fata de poze, am uitat sa precizez, are piano black la interior.
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
2 Attachment(s)
poza cu interiorul .
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
impecabila.
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
upppppppppppppppp
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
.......................
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
ca prim proprietar in romania masina fiind adusa de mine din germania pot spune ca e buna. bafta la vinzare
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
Salut inca odata , mersi , bafta si tie.
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
.................................
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
................... impecabila.
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
Masina a facut 73 000 km.
|
Re: BMW E46 coupe, an 2002
upppppppp
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:37. |
- Copyright 2026 4Tuning