Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Ford Escort Cabrio (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/186400-ford-escort-cabrio.html)

Robby25 09-08-10 10:37

Re: Ford Escort Cabrio
 
--UP--

Robby25 13-08-10 08:17

Re: Ford Escort Cabrio
 
PRET NOU 50 DE MILIOANE FOARTE NEGOCIABIL!!!!!

PDV_1989 14-08-10 02:02

Re: Ford Escort Cabrio
 
schimbi cu asta http://opel.anunturi-auto.4tuning.ro...v-9623032.html ?

-=Alec-007=- 18-08-10 21:52

Re: Ford Escort Cabrio
 
Ce parere ai de masina de la semnatura?

Robby25 20-08-10 10:40

Re: Ford Escort Cabrio
 
AS FI INTERESAT DE SCHIMBUL CU OPELUL DA-MI MAI MULTE DETALII TE ROG
CU TOYOTA NU SUNT DE ACCORD. ARE MOTORUL PREA MARE PENTRU BUZUNARUL MEU.

PDV_1989 21-08-10 10:46

Re: Ford Escort Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by Robby25 (Post 3597621)
AS FI INTERESAT DE SCHIMBUL CU OPELUL DA-MI MAI MULTE DETALII TE ROG
CU TOYOTA NU SUNT DE ACCORD. ARE MOTORUL PREA MARE PENTRU BUZUNARUL MEU.

Daca te referi la vectra a , masina s-a vandut joi seara.
Bafta la vanzarea.

Robby25 27-09-10 13:59

Re: Ford Escort Cabrio
 
--UP--

Robby25 30-09-10 08:45

Re: Ford Escort Cabrio
 
--UP--:shock:

razvan_panait 06-10-10 11:24

Re: Ford Escort Cabrio
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...e36-2-0-a.html

cat mai dai diferenta?

yneedlove 28-01-11 23:39

Re: Ford Escort Cabrio
 
1 la 1 cu masina din semnatura mea? salut


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning