Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

plictisit 02-05-10 22:31

Re: Stanced E46
 
o sugestie, incearca sa scrii mai mult intr-un post si sa nu mai faci 5454255 posturi

on: nici eu nu tin subwooferul dat la minim din statie .. sa speram ca n-o sa faca poc :lol:

tupeu 02-05-10 22:37

Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3327997)
o sugestie, incearca sa scrii mai mult intr-un post si sa nu mai faci 5454255 posturi

on: nici eu nu tin subwooferul dat la minim din statie .. sa speram ca n-o sa faca poc :lol:


am scris inainte, am vrut sa se vada progresul sa fie text poza, daca imi spui cum pot face asta, asa o sa fac deacum inainte, oricum nu vad problema, dar daca deranjeaza voi scrie altcumva

daca subwooferul e bun, rezista :)

motzu 02-05-10 23:04

Re: Stanced E46
 
bafta cu proiectu man

crysty.bobok 02-05-10 23:55

Re: Stanced E46
 
Felicitari ! Foarte bine arata masina ! sunt curios cum va arata spre final ... voi urmari threadul asta cu mare interes !

pwr_bz 03-05-10 06:30

Re: Stanced E46
 
Foarte frumos ce ai facut pana acum!
Esti pe drumul cel bun imi place.

FAST&FURIOUS 03-05-10 07:29

Re: Stanced E46
 
Bun venit.
Interesant proiect, frumoase realizari.
Bafta!!!

Marian_nebunu 03-05-10 08:49

Re: Stanced E46
 
frumos :D dar parca jantele alea nu meritau investitie :D trebuiau altele :D in rest nu am ce sa iti reprosez e frumoasa masina :D
bafta in continuare

road_runner 03-05-10 10:11

Re: Stanced E46
 
''get low as you can, coz low is a lifestyle''

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

daffy duck™ 03-05-10 19:04

Re: Stanced E46
 
interesant proiect!!!!

o intrebare, termini masina pana la KOE????

P.S ai scos tarziu manerele!!!

HoricutzWSR 03-05-10 19:49

Re: Stanced E46
 
super tare...stances all the way! multa bafta :D

SAX1987 03-05-10 20:09

Re: Stanced E46
 
Foarte tare arata fara manere la usi ! Ai sudat gaura sau ai astupat direct cu fibra?

Sucees!

tupeu 04-05-10 08:45

Re: Stanced E46
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3328628)
frumos :D dar parca jantele alea nu meritau investitie :D trebuiau altele :D in rest nu am ce sa iti reprosez e frumoasa masina :D
bafta in continuare

ceea ce vreau sa iau jante sunt cam scumpe si nu pot momentan, investitie nu am bagat in ele decat timp, asta era ideea am vrut sa fac ceva diferit si sa nu ma coste, mie imi plac foarte mult asa, mult mai mult decat stock, o sa mai postez poze mai clare in viitorul apropiat

am reusit sa imi gasesc cauciucuri 235 40 17, foarte mult am cautat, si cand am gasit nu aveam bani :D, va fi un detaliu foarte important pentru imaginea masinii

Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3330297)
interesant proiect!!!!

o intrebare, termini masina pana la KOE????

P.S ai scos tarziu manerele!!!

nu sunt sigur, dar probabil va fi la show la standul Team CSR :)

si nu am inteles de ce le-am scos tarziu manerele ??? :D

Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 3330495)
Foarte tare arata fara manere la usi ! Ai sudat gaura sau ai astupat direct cu fibra?

Sucees!

sunt sudate :)

cristi_tecar_30 04-05-10 09:45

Re: E46 - Stanced
 
foarte frumoasa masina mai.bafta cu proiectul.eu in locul tau mash oferi sa imi faci si mie asha jantele pana la KOE
ce zici?te oferi peu-ule?:D

tupeu 04-05-10 10:08

Re: E46 - Stanced
 
mai vedem :)

haralex 04-05-10 11:32

Re: E46 - Stanced
 
bafta la modificari ... arata foarte bine ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:20.

- Copyright 2026 4Tuning