![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
62 Attachment(s)
si sa mai postez si eu cateva lucrari deale mele care le-am facut mai demult
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
15 Attachment(s)
am mai facut o masina
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Daciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....foarte tare..omu..mi`ar place sa fac si eu ce faci tu dar nu am rabdare si pe deasupra sunt si lenes....
Spor la mai multe masinutze...:) |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
19 Attachment(s)
am mai facut o dacie
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Foarte frumoase.... nationalele astea...!! cred ca ma apuc si eu cat de repede de virtual 3d....!!!
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
astazi voi mai posta cateva creati
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
uitati una din lucrarile mele mai am unele dar nu le postez azi ca nu prea am timp imi cer scuze ca pozele nu sunt asa clare dar promit ca voi face la masina o poza mai clara
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
20 Attachment(s)
inca unele lucrari
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
9 Attachment(s)
altele
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
:shock::shock::shock::shock:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
si un ursulet
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
4 Attachment(s)
si o mazda miata sper sa va placa
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:43. |
- Copyright 2026 4Tuning