Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   lucrarile mele cristy2boy (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/185492-lucrarile-mele-cristy2boy.html)

cristy_dacia 11-05-10 18:06

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
62 Attachment(s)
si sa mai postez si eu cateva lucrari deale mele care le-am facut mai demult

cristy_dacia 13-05-10 20:01

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
15 Attachment(s)
am mai facut o masina

mirceasilvyu 14-05-10 22:32

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Daciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....foarte tare..omu..mi`ar place sa fac si eu ce faci tu dar nu am rabdare si pe deasupra sunt si lenes....

Spor la mai multe masinutze...:)

cristy_dacia 14-05-10 23:53

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by mirceasilvyu (Post 3360678)
Daciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....foarte tare..omu..mi`ar place sa fac si eu ce faci tu dar nu am rabdare si pe deasupra sunt si lenes....

Spor la mai multe masinutze...:)

multumesc.Si daca vrei sa te apuci te poti apuca cu incredere e super sa faci virtual tuning-uri 3D;)

cristy_dacia 19-05-10 16:43

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
19 Attachment(s)
am mai facut o dacie

mirceasilvyu 20-05-10 19:21

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Foarte frumoase.... nationalele astea...!! cred ca ma apuc si eu cat de repede de virtual 3d....!!!

cristy_dacia 21-05-10 07:27

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by mirceasilvyu (Post 3376352)
Foarte frumoase.... nationalele astea...!! cred ca ma apuc si eu cat de repede de virtual 3d....!!!

asa sa faci ca e super

cristy_dacia 02-06-10 09:37

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
astazi voi mai posta cateva creati

cristy_dacia 02-06-10 17:18

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
uitati una din lucrarile mele mai am unele dar nu le postez azi ca nu prea am timp imi cer scuze ca pozele nu sunt asa clare dar promit ca voi face la masina o poza mai clara

cristy_dacia 03-06-10 14:04

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
20 Attachment(s)
inca unele lucrari

cristy_dacia 09-06-10 13:31

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
9 Attachment(s)
altele

mirceasilvyu 09-06-10 14:33

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
:shock::shock::shock::shock:

cristy_dacia 10-06-10 11:10

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
si un ursulet

cristy_dacia 10-06-10 11:55

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
4 Attachment(s)
si o mazda miata sper sa va placa

cristy_dacia 11-06-10 14:09

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3430898)
si o mazda miata sper sa va placa

niciun comentariu pt ursulet si pt miata????


All times are GMT +2. The time now is 15:43.

- Copyright 2026 4Tuning