Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Caut Pegas Kent sau cu saua lunga (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/185460-caut-pegas-kent-saua-lunga.html)

giurea 21-02-11 17:43

3 Attachment(s)
Pegas Kent = saua lunga.Cine vrea sa-mi dea un semn, am asa (una barbateasca terminata,una de dama in primavara va fi gata , una de dama si una barbateasca nu ma apuc de ele pana nu am cerinte,stau bine).

Giurea laurentiu 0766841647.VAND doar cunoscatori nu pierd timpu cu bagatori .

Brun3thu 04-05-11 23:44

Re: Caut Pegas Kent sau cu saua lunga
 
how much cea barbateasca? ce culoare este?

giurea 05-05-11 18:11

Re: Caut Pegas Kent sau cu saua lunga
 
Culoarea este portocalie mai exact nuanta dupa audi S3(mar copt),pretul este de 800 ron negociabil dar vad ca u nu prea esti interesat.Am si un numar de telefon sunt ca si tine din ploiesti ....


All times are GMT +2. The time now is 17:24.

- Copyright 2026 4Tuning