Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   FETE SI MASINI (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/185361-fete-masini.html)

Emiliannec 11-05-10 16:50

re: FETE SI MASINI
 
am vazut azi e90-ul albastru si bruneta la volan (cred ca nr era VS 78 BMW), eram insa in criza de timp si nu am mai stat sa o abordez pentru mai multe detalii.. better luck next time :D

2slow4u 22-05-10 14:32

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by Emiliannec (Post 3352007)
am vazut azi e90-ul albastru si bruneta la volan (cred ca nr era VS 78 BMW), eram insa in criza de timp si nu am mai stat sa o abordez pentru mai multe detalii.. better luck next time :D


am zarit-o si eu acum 2 zile prin Canta. Acuma inteleg de ce drobet@ cerceteaza :D

D3m0N 22-05-10 16:31

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 3380755)
am zarit-o si eu acum 2 zile prin Canta. Acuma inteleg de ce drobet@ cerceteaza :D

pai hai sa ne punem la tine la scara cu o punga de seminte si o sticla de cola si sa i-o luam lu dro inainte:)))

2slow4u 22-05-10 19:45

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 3381012)
pai hai sa ne punem la tine la scara cu o punga de seminte si o sticla de cola si sa i-o luam lu dro inainte:)))

:))))))))))))))))))))))))

o`neal 23-05-10 22:10

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 3381012)
pai hai sa ne punem la tine la scara cu o punga de seminte si o sticla de cola si sa i-o luam lu dro inainte:)))

nu de alta da si asa sta parcata masina lui mai mereu acolo... n`ar fi o idee rea... :D si sa`l vezi apoi pe drobet@ cum sare, ca ars :D:D:D

drobet@ 24-05-10 08:34

re: FETE SI MASINI
 
m-am intalnit cu domnisoara in service unde aveam nissanu la vopsit si mi-a trantit o privire cum au majoritatea fetelor mai nou:lol:

o`neal 24-05-10 10:54

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 3384700)
m-am intalnit cu domnisoara in service unde aveam nissanu la vopsit si mi-a trantit o privire cum au majoritatea fetelor mai nou:lol:

Ia uite`l ce happy e :D si n`ai actionat drobet@? daca are nevoie de o tractare ceva... :))

P.S: uite vezi, de asta exista prietenii... la nevoie iti dau si o mana de ajutor :))

Bogdan.IS 24-05-10 17:18

re: FETE SI MASINI
 
aveai cricul in buzunar ? :-P daca facea o pana ? :lol:

o`neal 24-05-10 21:59

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3385970)
aveai cricul in buzunar ? :-P daca facea o pana ? :lol:

kiar de nu`l avea tot facea rost... cum am mai spus... de asta exista prietenii :evil:

drobet@ 25-05-10 09:22

re: FETE SI MASINI
 
de obicei fetele de pe la vaslui sunt ma sklifo(sper sa nu jignesc pe nimeni):lol:

skimpy 26-05-10 13:35

re: FETE SI MASINI
 
cred ca "emancipat/a" e cuvantul pe care il cauti

o`neal 26-05-10 21:49

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by skimpy (Post 3391132)
cred ca "emancipat/a" e cuvantul pe care il cauti

subscriu :)

CRyS` 27-05-10 16:20

re: FETE SI MASINI
 
Vorba multa saracia forumului! Sariti cu poze!!! Asta a si vrut Dro` de la inceput! Sa vada poze,nu Dro`? aaa... Dro` te-ai indragostit cumva de bemveiste? :D

drobet@ 28-05-10 08:34

re: FETE SI MASINI
 
eh si noi pe acolo:lol:

2slow4u 30-05-10 16:05

re: FETE SI MASINI
 
Nimic nou? nu au iesit inca la soare fetele cu masinutele? :D


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning