![]() |
re: FETE SI MASINI
am vazut azi e90-ul albastru si bruneta la volan (cred ca nr era VS 78 BMW), eram insa in criza de timp si nu am mai stat sa o abordez pentru mai multe detalii.. better luck next time :D
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
am zarit-o si eu acum 2 zile prin Canta. Acuma inteleg de ce drobet@ cerceteaza :D |
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
m-am intalnit cu domnisoara in service unde aveam nissanu la vopsit si mi-a trantit o privire cum au majoritatea fetelor mai nou:lol:
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
P.S: uite vezi, de asta exista prietenii... la nevoie iti dau si o mana de ajutor :)) |
re: FETE SI MASINI
aveai cricul in buzunar ? :-P daca facea o pana ? :lol:
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
de obicei fetele de pe la vaslui sunt ma sklifo(sper sa nu jignesc pe nimeni):lol:
|
re: FETE SI MASINI
cred ca "emancipat/a" e cuvantul pe care il cauti
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
Vorba multa saracia forumului! Sariti cu poze!!! Asta a si vrut Dro` de la inceput! Sa vada poze,nu Dro`? aaa... Dro` te-ai indragostit cumva de bemveiste? :D
|
re: FETE SI MASINI
eh si noi pe acolo:lol:
|
re: FETE SI MASINI
Nimic nou? nu au iesit inca la soare fetele cu masinutele? :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning