![]() |
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
misto masinuta.da la modelu asta s-a facut break cumva?
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
varianta break la vectra A nu cred ca exista. oricum coupe-ul e mishto-mishto. :D n-am mai vazut pana acum. super-tare.
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
calibra este considerata coupe-ul vectrei
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Quote:
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
multi considera "break" varianta cu hayon
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
aia multi o considera ca varianta sport desi ca titulatura e hatchback si parerea mea ca arata destul de rau....ma rog parerea mea repet... :-P
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Quote:
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
nu am salvat atunci site-ul ...iar acum la o scurta cautare n-am gasit decat http://kotisivu.suomi.net/mutek/palvelut.php?id=1&sid=4
ceea ce am vazut eu atunci era tot una visinie procesul explicat detaliu cu detaliu...poza cu poza ....erau vreo 100 si ceva de poze numa cum au lucrat ei .....daca stiti careva site-ul puneti link eu nu-l mai gasesc, totusi au trecut aproape 2 ani de atunci ... |
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
pur si simplu magnific
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Wooow...sa-mi f... una... BESTIAL :o
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
arata bn mai ales aia din prima poza ... care ii da jos acoperishul in photoshop sa vedem cum i-ar sta ...
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
cred k ea era normala cu 4 ushi da au modificat-o ... chiar sunt curios dak cineva shte p bune kre e vrajeala
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
gata baietzi ... am vazut p site ... ashtia cred k sunt nebuni...dar au facut ceva unikt,....
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning