![]() |
Re: BMW E39 520i, facelift
uppp....
|
Re: BMW E39 520i, facelift
sussss....
|
Re: BMW E39 520i, facelift
.........................................
|
Re: BMW E39 520i, facelift
............
|
Re: BMW E39 520i, facelift
Quote:
uppppp |
Re: BMW E39 520i, facelift
|
Re: BMW E39 520i, facelift
Quote:
imi pare rau dar nu sunt interesat de un schimb cu masina ta. bafta la vanzare. |
Re: BMW E39 520i, facelift
Va intereseaza un schimb cu masina mea?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...7-audi-a3.html |
Re: BMW E39 520i, facelift
Quote:
bafta cu vanzarea. |
Re: BMW E39 520i, facelift
Modelul care il detin nu se fabrica in 4 portiere, e versiune sport limitata, cele in 4 portiere nu au nici pe departe optiunile ce le gasesti pe a mea, bafta in continuare, sa traiesti:P
|
Re: BMW E39 520i, facelift
Quote:
|
Re: BMW E39 520i, facelift
sus.....
|
Re: BMW E39 520i, facelift
Quote:
|
Re: BMW E39 520i, facelift
O combinatie cu focusul de la semnatura ?? ca tot suntem aproape !! :-)
|
Re: BMW E39 520i, facelift
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:22. |
- Copyright 2026 4Tuning