![]() |
Re: VW Golf I
4 Attachment(s)
poze...
|
Re: VW Golf I
da ma intereseaza. dar va trebui sa vi cu o platforma sa o iei. vad ca stai in mioveni. iti dau si motoru ala de 1.8 benzina
|
Re: VW Golf I
Cu 14 milioane o luam eu daca aveam varsta si carnet de conducere . Dupa ce o cumparam ii faceam un Tuning :) Bafta la vanzare !
|
Re: VW Golf I
poi nu merge pe rotile ei ?
|
Re: VW Golf I
merge dar nu stiu daca pana la tine acolo :)). si oricum daca dai de garda ai probleme. repet: in acte este benzina iar pe masina este un motor diesel, nu are asigurare, nu are itp.. e 1 mil jum maxim o platforma
|
Re: VW Golf I
are radiator, ca in poze lipseste?
e conectata alimentarea, ca filtrul de motorina n-are nimic legat de el.. 1.6D e motorul de G1 sau G2? |
Re: VW Golf I
are radiator. a fost dat jos sa-l fac. are si alimentare dar nu de la rezervor ci de la vasul de expansiune. conducra de la rezervor este infundata. nu stiu sincer sa-ti spun daca e de g1 sau g2 motorul.
|
Re: VW Golf I
sus cu el !!!!!!
|
Re: VW Golf I
sus cu batrana. 10 milioane !!!!!
|
Re: VW Golf I
suuuus 10 milioane
|
Re: VW Golf I
la 10 mil arata ca in poze cu jante aliaj + motoru de 1.8?
|
Re: VW Golf I
Quote:
|
Re: VW Golf I
Sunt interesat de masina... ti-am dat PM cu id meu de mess.
|
Re: VW Golf I
vanduta. se poate inchide
|
Re: VW Golf I
Quote:
sau se poate vizita aici, pentru cine vrea piese din el:lol: :arrow: https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...l-geamuri.html |
| All times are GMT +2. The time now is 12:04. |
- Copyright 2026 4Tuning