Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   Care sunt jantele tale aftermarket preferate? (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/182453-jantele-tale-aftermarket-preferate.html)

Evoluzione 14-04-10 14:19

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
1 Attachment(s)
Depinde de masini... Imi plac mult BBS FI si RS ;)
Un model simplu dar de efect este Parotech Dragon care se potrivesc perfect la Audi A3 de exemplu :D

Si modelul meu favorit care nu exista decat in desenele mele... 1, 2 si 3.

dydy-andrey 14-04-10 14:22

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
2 Attachment(s)
Borbet T
si
Keskin kt1

astea imi plac mie :D

boy_wonder 14-04-10 14:26

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
1 Attachment(s)
aproape ca am si uitat.

Lorinser RS8

Attachment 1420249

alindum 14-04-10 15:21

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
3 Attachment(s)
bbs ...

crysty.bobok 15-04-10 14:04

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dydy-andrey (Post 3277460)
Borbet T
si
Keskin kt1

astea imi plac mie :D

alea nu sunt keskin kt 1 sunt Oz futura !

Mie imi palc foarte mult OZ Futura !
:arrow:

Scricy HKS 15-04-10 15:40

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
BBS RS
WEDS Bavaria III
Lexani CS 3 R
Makaveli Berzzini
:-)

spiner 16-04-10 15:51

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
1 Attachment(s)
La denumiri nu ma pricem dar imi plac spinerrele in general.Nu prea gasesc poze cu spinere modelul meu preferat asa ca am ales o poza ce se potriveste la gusturile mele si janta simpla si spiner.

ps:daca stie cineva cum se numeste firma ce fabrica jante ca in poza uploadata de mine sa imi zica si mie.Multumesc .

JunKer_hP 16-04-10 17:43

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
1 Attachment(s)
Wolfrace Shark

22VIN 16-04-10 23:04

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
OZ Superleggera, Ultraleggera, Chrono HT si cel mai mult Botticelli:X
Fondmetal 6700
Clasicele Borbet T dar cu buza cromata, LV4, LV5
MSW 16, 18, 20

VaLeX 16-04-10 23:51

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
BBS RS :X

dydy-andrey 17-04-10 09:13

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3280545)
alea nu sunt keskin kt 1 sunt Oz futura !

Mie imi palc foarte mult OZ Futura !
:arrow:

inseamna ca am gresit janta
exista keskin kt1 !


http://images.google.ro/images?hl=ro...-8&sa=N&tab=wi

ApocalypseXL 30-04-10 11:46

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
Enkei Shogun .
Shi jante de SLR

http://www.carshine.com.au/Wheels/Wh...ser%20RS_8.jpg

tracky 30-04-10 12:01

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
pe keskin kt1 merg si eu

jhonycvz 02-06-10 14:52

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
4 Attachment(s)
..se pot spune multe despre mai multe..jante..deocamdata am pe opel(astra g) asa:jante aliaj in 5 spite frumusele pe 15inch..si de rezerva(de sarbatoare:)) )oxigin full chrome 18inch (225/35/zr18 8) ..eu as vrea..niste keskin..bbs..borbet..sunt multe..in special cu buza lataaa

quick_silver2 02-06-10 15:26

Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
 
Preferatele mele:

BBS: Rc 090,Rm,
Borbet: A,BS,T
Keskin: kt 1,4
Rh: zw 1


All times are GMT +2. The time now is 04:47.

- Copyright 2026 4Tuning