Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

alex4you 07-04-10 21:09

Re: E36 - M43B18
 
Matza blanda zgarie rau :P sau face cerculetze pe nisipu de la mare :P

Neamtzu_e36 09-04-10 16:05

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3254571)
Pisi a ta arata ca fosta mea cand am luat-o:D, cu putin timp si niste bani va iesi ceva frumos. bafta in continuare.

pai nu pui 2-3 poze sa vad si eu cum era a ta?? :D:D

Neamtzu_e36 09-04-10 16:08

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3256616)
Matza blanda zgarie rau :P sau face cerculetze pe nisipu de la mare :P

nu zgarie pt ca iam taiat ghearele :D si nici cercuri nu face :D:D

caut plasticele de la radiator nu stiu cum se numeste (este un capac) si ala unde se inchide capota daca stiti de unde sa iau ms
P.S -am cumparat si emblema de carbon :D

Neamtzu_e36 17-06-10 14:55

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
Am inceput sa lucrez la pisica am schimbat grila fata ,a primit nari noi aduse la comanda si bara fata cam atat momentan ca ce este mult strica :D in poze nu apar narile noi
Si am cumparat si plasticele care lipseau la motor

Gyo*TDS 17-06-10 19:21

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3447983)
Am inceput sa lucrez la pisica am schimbat grila fata ,a primit nari noi aduse la comanda si bara fata cam atat momentan ca ce este mult strica :D in poze nu apar narile noi
Si am cumparat si plasticele care lipseau la motor

buna treaba;)
a mers bine cu berea :-)

Neamtzu_e36 18-06-10 15:56

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 3448557)
buna treaba;)
a mers bine cu berea :-)

Se spune ca tre sa consumi multe lichide cand este cald afara asa ca noi am fost ascultatorii :D:D:D

Neamtzu_e36 20-06-10 21:03

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
Am luat si oglinzi de M dar nu aveau suportii asa ca am dat comanda la redzone tuning si abia astept sa vina si ma treb sa iau sticla din stanga :-)
Poze

Marian_nebunu 24-06-10 11:59

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3455979)
Am luat si oglinzi de M dar nu aveau suportii asa ca am dat comanda la redzone tuning si abia astept sa vina si ma treb sa iau sticla din stanga :-)
Poze

asa frate asa mai vii de acasa:D

rdy4ever 24-06-10 15:29

Re: E36 - M43B18
 
bara fata... parca e ceva in neregula cu ea...

Gyo*TDS 24-06-10 15:31

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3450560)
Se spune ca tre sa consumi multe lichide cand este cald afara asa ca noi am fost ascultatorii :D:D:D

asa e :D oricum ai facut treaba buna.:-)

ZerO_CooL 24-06-10 21:11

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3250836)
Au venit deja 2 lucruri pt masina
- Grila fata noua ( fara nas)
- Volan M-teck

sergiulik83: Salut.Poți te rog să-mi spui de unde ai luat volanul,eventual o adresă de internet.Baftă cu bimmer-ul.

A dat report post, probabil din greseala, in loc sa posteze aici.

Neamtzu_e36 25-06-10 10:51

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by rdy4ever (Post 3466873)
bara fata... parca e ceva in neregula cu ea...

ce este in neregula cu bara?? seamana cu cea din poza atasata,mie imi place bara :-)

Neamtzu_e36 25-06-10 10:58

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 3466879)
asa e :D oricum ai facut treaba buna.:-)

ms ms ,ieri am montat si oglinzile de M am sa revin cu poze .....

Neamtzu_e36 28-06-10 10:53

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
Pozele :D

keemo 28-06-10 11:10

Re: E36 - M43B18
 
da bine cu oglinzile si bara. Imi pare putin matuita bara ,de ce nu o vopsesti undeva profi ?in rest masina e ok ,sa o stapanesti sanatos ,spor la modificari !!:D


All times are GMT +2. The time now is 00:29.

- Copyright 2026 4Tuning