Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo Oradea (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/180010-cielo-oradea.html)

pustiu_FUG 14-05-10 11:38

Re: Cielo Oradea
 
arata foarte frumos, foarte "mafiota" cum s-a spus mai sus:-)
muzica, jos palaria..este jbl totusi..

toba sport pune de carbon dar cu silencer, cand vrei urla, cand nu, nu :lol:

bafta in continuare la modificari:-)

sounddynamics 14-05-10 14:08

Re: Cielo Oradea
 
3 Attachment(s)
multumim frumos , ne straduim sa o facem din ce in ce mai buna:D

acuma cu muzica mie imi place JBL , ca si brand , nu o fi cel mai tare in domeniul car audio ..da e suficient , si oricum imi place sa merg pe acceasi linie :D nu boxe dls,,woofer GZ etc.

sounddynamics 01-09-10 21:39

Re: Cielo Oradea
 
3 Attachment(s)
noul look :D

NXdev 02-09-10 21:34

Re: Cielo Oradea
 
O schimbare radicala a look-ului :D

03ZLR 03-09-10 13:30

Re: Cielo Oradea
 
Frumoasa rau masina!E si aceasi culoare ca a mea,poate i-ti fur si eu vreo 2 idei daca nu te superi bineinteles!Bafta cu ea in continuare!

sounddynamics 04-09-10 11:41

Re: Cielo Oradea
 
ma bucur ca va place:D

ing3r 04-09-10 11:58

Re: Cielo Oradea
 
Frumoase rau jantele. Wolfrace-urile astea dau bine de tot pe masina ta, mai ales ca e si inchisa la culoare!Totusi cred ca ar fi mers si ceva mai maricele decat 15", dar asta depinde doar de tine.
Felicitari pt grija pt masina...Munca e totul !

sounddynamics 07-02-11 20:58

Re: Cielo Oradea
 
7 Attachment(s)
un update asa micutz de prin vara din 010..:D

nu mai postat de ceva vreme:shock:

si un virtual in materie de bad boy si nu numai :D facut de BSV
pe care doresc sa si il pun in aplicare in cursul acestui an

18BSV 08-02-11 14:37

Re: Cielo Oradea
 
Ma bucur ca`ti place ce am gandit eu cu masina ta:),dar asta e adevarau arata prea bn asa;)succes la realizari..si sper sa o vad asa anu asta cum zici tu.Sper ca nu te superi daca imi fac si eu BB cam asa :)),o sa semene masinile noastre dar totusi vor fi diferite.cele mai cunoscute cielo`uri or fi astea Mihaiule.
App...ce cauta masina ta...la fosta mea scl unde am terminat liceu?:D

sounddynamics 08-02-11 19:30

Re: Cielo Oradea
 
statea la umbra , in compania masinei la politie :D

cu putzin timp cu catziva mai multi bani :D le facem si mai valabile :D

Cristi_nbi 08-02-11 22:26

Re: Cielo Oradea
 
imi place linia audio.. nu esti moale:D

sounddynamics 09-02-11 19:58

Re: Cielo Oradea
 
mersi mersi :D

Cristi_nbi 09-02-11 20:03

Re: Cielo Oradea
 
oi trece anu asta pe la mitingu vostru si o sa vad live...8)

sounddynamics 09-02-11 22:13

Re: Cielo Oradea
 
te asteptam sa treci :D

o profi photo sesion e inclusa in pretz..:D

sounddynamics 15-03-11 19:12

Re: Cielo Oradea
 
povestea din spatele liniei audio nr. 2

http://www.soundidentity.ro/?cat=8&cat2=&detalii=169


All times are GMT +2. The time now is 21:51.

- Copyright 2026 4Tuning