Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Shadow line (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/179594-e46-shadow-line.html)

CT 85 ROK 01-04-10 21:42

Re: E46 - Shadow line
 
2 Attachment(s)
... in viitorul apropiat intentionez sa schimb bara fata + spate cu unele ///M aftermarket ... ceea ce nu stiu eu este daca la barile acestea mai este nevoie si de armatura ? accea care este sub cele stock !!! si cat de bine se vor aseza pe masina ??? Multumesc

gelu_r 01-04-10 22:45

Re: E46 - Shadow line
 
nu ai nevoie de alta armatura , merge cea veche.

///carbon 01-04-10 23:01

Re: E46 - Shadow line
 
Quote:

Originally Posted by CT 85 ROK (Post 3240386)
... in viitorul apropiat intentionez sa schimb bara fata + spate cu unele ///M aftermarket ... ceea ce nu stiu eu este daca la barile acestea mai este nevoie si de armatura ? accea care este sub cele stock !!! si cat de bine se vor aseza pe masina ??? Multumesc

M Technik II!!!

dupa parerea mea CEA MAI BUNA ALEGERE...

ai nevoie de prinderi de non lci... in rest merge tot asa cum e.

adybmw89 02-04-10 14:47

Re: E46 - Shadow line
 
cea mai buna alegere colegu i schimba mult aspectul si arata mai bine te asteptam cu poze noi

CT 85 ROK 03-04-10 19:41

Re: E46 - Shadow line
 
6 Attachment(s)
new photos :shock: ! cam murdara dar se vad schimbarile :-P
- nas negru mat
- un nou set de jante ... temporare ... "replica" R17 225/40/17

Silciu 03-04-10 19:48

Re: E46 - Shadow line
 
Frumos frumos, imi plac narile negre. Jantele sunt rial ravenna daca nu ma insel :)

Ce zici de un set de jante BMW 162 ( de pe E90 ) pe 18 ? ... Ar da frumos pe ea ?

P.S. In primu rand vezi ce faci cu evacuarea, 4 tevi pe ea dau ca dracu, nu te supara pe mine, dar se vad foarte foarte urat.

CT 85 ROK 04-04-10 14:18

Re: E46 - Shadow line
 
@Silciu - cred ca ar da bine si cu jantele BMW 162 ... dar de ce ma intebi ? vre-o combinatie ceva ?

de evacuare nu am ce sa zic, nici mie nu imi place dar pana nu iau bara pe spate asa ramane !

Silciu 04-04-10 15:10

Re: E46 - Shadow line
 
1 Attachment(s)
Nu, nu este nici o combinatie, era doar o simpla sugestie. Dar daca iti plac cred ca pot sa-ti gasesc un set de BMW 162 foarte ok.

Uite mai jos un E46 cu BMW 162 ( nu sariti cu gura, pozele sunt facute de noi ) ca sa-ti faci o idee. Eu unu am ramas foarte foarte placut impresionat de cum se "aseaza" cu linia masinii, cred ca s-ar vedea foarte frumos si pe a ta :)

Daca o sa am vreodata drum pe langa locul tau de munca o sa ma opresc sa-ti las cateva cataloage, poate o sa gasesti ceva frumos prin ele :)

gelu_r 04-04-10 18:16

Re: E46 - Shadow line
 
2 Attachment(s)
Jantele sunt ale mele si sunt de vanzare , se aseaza foarte bine pe e46.

adybmw89 05-04-10 22:29

Re: E46 - Shadow line
 
frumos pretene sa ai noroc la el e46 sunt bmw adevarate asteptam poze noi cu modificari noi bafta in continuare tineo tot asa

Serghei_325 07-04-10 13:51

Re: E46 - Shadow line
 
vecine frumoasa masina

krocodilu 17-04-10 17:08

Re: E46 - Shadow line
 
nu imi vine sa cred dud,ai renuntat la golfulet dupa atata timp...frumos bmw-u,sa ai grija de el cum ai avut si de golfulet..vbm cand vin acasa...poate iesim odata cu amandoua

naka66vio 18-04-10 19:14

Re: E46 - Shadow line
 
dudulica felicitari pt masinutza si succes cu modificarile si scapa mai repede de tobele alea;))jante daca ei mai bine asteapta si ei ceva frumos cum sti u.noroc

stef29 18-04-10 20:33

Re: E46 - Shadow line
 
felicitari pentru decizia pe care ai luat-o, aceea de a-ti cumpara e46. bafta cu ea. are cumva si suspensie sport? ca vad ca e lasata, cel putin in comparatie cu a mea. mi-ar fi placut sa fie si a mea la fel de joasa dar am in plan o reglabila ca nu se mai poate altfel. succes in continuare.

aly99mtw 18-04-10 22:46

Re: E46 - Shadow line
 
Salut, să ai parte de cāţi mai mulţi km fără probleme, motorul de 2,2, e total;),
m-am dat cu un Z3 cu motorul asta.....durere....:rolleyes2:rolleyes2
baftă la modificări, şi o intrebare din partea mea : primul set de jante nu se vinde?


All times are GMT +2. The time now is 19:59.

- Copyright 2026 4Tuning