Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   Sfat Vopsire Jante (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/177725-sfat-vopsire-jante.html)

tudor_tancu 22-03-10 23:09

Re: Sfat Vopsire Jante
 
gata...imi fac si eu!

klause 25-03-10 23:43

Re: Sfat Vopsire Jante
 
2 Attachment(s)
inainte si dupa :D

s_e_r_g_i_u_08 01-07-13 13:49

Re: Sfat Vopsire Jante
 
exista si un avantaj la vopsirea normala...jantele se pot face in 2 culori ( miez + buza ) !!!

Alexandruvasile 03-07-13 14:26

Re: Sfat Vopsire Jante
 
Depinde acum ce pistoale de vopsit ati folosit, mie unul mi-a reusit si se vede chiar nesateptat de bine :d

BbMmWw 21-11-13 16:02

Re: Sfat Vopsire Jante
 
Daca aveti nevoie de sablare si vopsire electrostatica sau alte servicii de reconditionat jante ( sudura argon, indreptat jante, echilibrat, demontat montat anvelope,valve etc) va putem ajuta noi iar in pretul vopsirii avem incluse si demiontarea anvelopelor si montarea la loc pe jante si pe masina dupa vopsire, precum si un set de roti pe toata durata vopsirii fara nici un extra cost.
Ca si pret: 350 de lei pentru cele de tabla, indiferent de diametru
500 de lei pentru aliaj pana la diametru de 16'
600 de lei diametrul de 17' si 18'

Bucuresti, strada Oaspetilor, nr.16, 0763 692 707

O seara buna


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning