![]() |
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
In cazul asta eu deja ma anunt prezent,alaturi de animatorul MDN :))
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
=))
Cu cea mai mare placere... |
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
Quote:
argenti: anunta cumetre din timp sa vina toata lumea :) P.S. a fost bine. a fost distractie. a fost ok. Bravos |
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
De data asta asa voi face.
Promit! Apropo .. sunt pozele pe citynights.ro :D |
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
bai data viitoare anuntati blat si voi sa vin si eu singurel ca la cate pasari de noapte au fost ce n-as fi dat sa fiu singur
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
Mai blat de atat ? :))
Intrebare: Ce parere ati avut de Club Zoom ? Ca atmosfera, aranjare, preturi, bauturi...etc ... |
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
Mai repede ca plec in voiaj , va sparg dak nu apuc :)))
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
mai blat sa ajunga vestea la mine ca era nevastamea langa mine si s-a pus pe bocit ca vreau sa merg singur ...de fapt singur nu ma lasa sa vain :)):)) :)) :D:D:D:-P
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
Pai... daca ne spui pe ce data ai imbarcarea .... poate reusim ceva... :D
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
Pei cam in 2 luni , pe la jumatatea lu May , asa ca baga repede sa ne facem cometa iar toti :)))
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
:)) Am notat!
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
adi unde pleci ma ramai in tara ca e bine :)) si dak e sa pleci dai o masa la scoica inainte de plecare
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
ultima poza a lui yzf-ul e beton :))))))) in rest nasol....aaa si in a 2a parca are cva poza aia de este asa reusita :))))
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
a fost super pacat, ca nu prea sa baut alcol ca majoritatea erau cu masina dar una peste alta a fost super.
|
Re: Pit Stop Party - Club Zoom - Vineri 19 Martie
Bun .... asa cum am promis .... dati-mi voie sa va prezint ce urmeaza ... pe 24 aprilie:
http://www.virtualstudiodesign.org/party/ |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning