Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   REV UP SQUAD (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/176945-rev-up-squad.html)

B51TNS 19-03-10 23:03

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by C_kst (Post 3199635)
Gandeste-te la ceva....cum e cu motorul e si cu chilotul :lol:

Nu prea ai nimerit-o pe asta......Un om isi ia masina cu motor puternic ca sa compenseze cu ce are in chilot :))))

C_kst 19-03-10 23:08

Re: REV UP SQUAD
 
Eee na...si u ti-ai luat motor mic ca sa arati ca esti smardoi in chiloti? :))))))))))

Vezi ca ii superi pe baietii cu motoare mari de pe aici :)))))

Rac3r 21-03-10 12:32

Re: REV UP SQUAD
 
Ce sa va zic baetii,frumoase masini,chiar facute cu bun gust,succes in viitoarele proecte si toate cele bune din partea clubului HSD:D!!!

C_kst 21-03-10 13:16

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by Rac3r (Post 3205524)
Ce sa va zic baetii,frumoase masini,chiar facute cu bun gust,succes in viitoarele proecte si toate cele bune din partea clubului HSD:D!!!

Multumim,si voua la fel,succes in tot ce v-ati propus.

C_kst 23-03-10 18:00

Re: REV UP SQUAD
 
18 Attachment(s)
Poze tot de la salon...

Inainte....intre...si dupa....

daffy duck™ 23-03-10 20:21

Re: REV UP SQUAD
 
no offence...urate pozele alea 2 editate...ma dor ochii sincer....

P.S C_kst : Mai ai putin si ii stergi si intermediara :lol::lol::lol::lol:

C_kst 23-03-10 21:37

Re: REV UP SQUAD
 
Da stiu...sunt prea editate...

As fi sters si intermediara daca o mai aveam :)))

C_kst 24-03-10 16:30

Re: REV UP SQUAD
 
Articol cu banana benzinara

https://www.4tuning.ro/tuning-4/masin...isti-5301.html

Si de curand...articol cu cealalta banana pe diesel :)

https://www.4tuning.ro/tuning-4/masin...0-cp-5628.html

askhy 02-04-10 10:17

Re: REV UP SQUAD
 
Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!

Echipa Full Throttle racing team va ureaza Paste fericit!

C_kst 03-04-10 00:32

Re: REV UP SQUAD
 
Multumim la fel.

TaZzY E30 03-04-10 18:37

Re: REV UP SQUAD
 
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!

C_kst 03-04-10 20:20

Re: REV UP SQUAD
 
La fel si voua...

kos_YRC 04-04-10 14:52

Re: REV UP SQUAD
 
Fie ca Sfanta Sarbatoare de Pasti sa va coboare in suflet minunea Invierii. Multa caldura, pace si liniste in suflet. Hristos a Inviat!

C_kst 04-04-10 17:27

Re: REV UP SQUAD
 
Adevarat a Inviat,multumim,la fel.

GopPo 05-04-10 03:01

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by B51TNS (Post 3198925)
MIC ai u in chilot fraiere :))

ai o bere de la mine pt faza asta:lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:32.

- Copyright 2026 4Tuning