![]() |
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
Eee na...si u ti-ai luat motor mic ca sa arati ca esti smardoi in chiloti? :))))))))))
Vezi ca ii superi pe baietii cu motoare mari de pe aici :))))) |
Re: REV UP SQUAD
Ce sa va zic baetii,frumoase masini,chiar facute cu bun gust,succes in viitoarele proecte si toate cele bune din partea clubului HSD:D!!!
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
18 Attachment(s)
Poze tot de la salon...
Inainte....intre...si dupa.... |
Re: REV UP SQUAD
no offence...urate pozele alea 2 editate...ma dor ochii sincer....
P.S C_kst : Mai ai putin si ii stergi si intermediara :lol::lol::lol::lol: |
Re: REV UP SQUAD
Da stiu...sunt prea editate...
As fi sters si intermediara daca o mai aveam :))) |
Re: REV UP SQUAD
Articol cu banana benzinara
https://www.4tuning.ro/tuning-4/masin...isti-5301.html Si de curand...articol cu cealalta banana pe diesel :) https://www.4tuning.ro/tuning-4/masin...0-cp-5628.html |
Re: REV UP SQUAD
Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!
Echipa Full Throttle racing team va ureaza Paste fericit! |
Re: REV UP SQUAD
Multumim la fel.
|
Re: REV UP SQUAD
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!
|
Re: REV UP SQUAD
La fel si voua...
|
Re: REV UP SQUAD
Fie ca Sfanta Sarbatoare de Pasti sa va coboare in suflet minunea Invierii. Multa caldura, pace si liniste in suflet. Hristos a Inviat!
|
Re: REV UP SQUAD
Adevarat a Inviat,multumim,la fel.
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:32. |
- Copyright 2026 4Tuning