![]() |
Re: Honda Integra x7
Eu l-am votat pe Georgica, pentru ca imi place mult culoarea.
Un mare minus pentru ca a pus pe stanga un sticker cu Comp Cams si pe dreapta cu 5Zigen :| Pai se poate, mai Georgica? (adica JuST_GiuGiu) |
Re: Honda Integra x7
Din pacate prostreetu nu iti ofera foarte multe la partea de paint.....
Dar pregatesc ceva care o sa fie "BOMBA CU CEAS"...:Dvedeti la urmatoarea masina:) |
Re: Honda Integra x7
Vot emh!
|
Re: Honda Integra x7
lupta se duce intre gonzy si cypos(dupa mine)
restul sun masini facute in 5 minute... ps:stiu ca va place fumul si driftul... dar biata integra are tractiune fata...asa a facuto mami ei... |
Re: Honda Integra x7
Quote:
Mult nu am cometat imaginile dar e clar un RACING stil am incercat sa fac cumva sa dispara farurile rotunde si simple cum are Integra facand fata mai dinamica cu liniile abordate. Bafta in continuare la toti concurentii. |
Re: Honda Integra x7
Quote:
si la fel si in cazul lui cypos:twisted: |
Re: Honda Integra x7
votul meu merge la Cypos pentru ca se vede clar ca a lucrat la masina ....
Imi place mult si a lu gonzy ..... |
Re: Honda Integra x7
Vot Cypos. Imi place masina deoarce e simpla nu are bodykit-uri cu 15 mii de gauri si 15 mii de linii, pj e destul de frumos realizat, si combinatia de culori perfecta :)...Bravo man !
|
Re: Honda Integra x7
Dupa parerea mea Cypos castiga la calitatea masinii si a pozeleor!
Pacat ca eMH nu a avut cum sa aiba o claritate mai buna... Se stie cine a castigat! |
Re: Honda Integra x7
mie sincer nu imi place masina lui emh, e hidoasa(fara suparare man) dar daca stii ce inseamna termenul RICE in domeniull masinilor asta ar fi definitia perfecta a masini tale :)
|
Re: Honda Integra x7
Gusturile nu se discuta! Sa fiu sincer, nici mie nu imi place, as fi facut-o altfel, dar ce imi place mie, nu place nimanui. Uita-te cum am facut EVO, sau Skyline, si o sa vezi ca eu sunt adeptul altui stil de tuning. Nu e chiar atat de nasoala, dar nici "ideala" nu e. PLM... fiecare cu gusturile lui.
P.S.: Daca vrei sa ma superi, trebuie sa te straduiesti mai mult! (a se intelege ca nu sunt suparacios) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning