Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb Mazda 323 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/175996-mazda-323-a.html)

bobby_gsi2 16-04-10 10:24

Re: Mazda 323
 
Quote:

Originally Posted by oopscam (Post 3282205)
Din pacate nu am bani, iar Tigra nu ma atrage, (e de femei mai mult). Parerea mea...


Ceva poze si detalii... Si care ar fii diferenta pe care esti tu dispus sa o dai...?

Pai e un kadett gsi din `88. Masina a fost refacuta complet acum 2 ani deci nu se pune problema de rugina sau chestii din astea. Motorul este cel de 2,0 8v 115 cai din fabrica la care s-au adaugat admisie lexmaul (500 euro noua), axa cu came schrick de 276 grade (326 de euro plus 150 roni transport), arcurile supapelor sunt mult mai tari, chiulasa comprimata, injectoare sfi, calculator cu chip luat din germania....nu facut aici, jante speedline de curse ( cam rare si nu prea se mai gasesc), volan sparco de curse, suspensie sport , toba finala borla pro-xs, interiorul nu este rupt sau scaunele belite.....am tinut si tin la masina asta ca la ochii din cap. Are trapa, proiectoare, bord electronic din fabrica functioneza absolut tot pe ea in afara de lampa ceata spate si claxon. Masina nu o vand ca ar avea ceva bube...pur si simplu vreau o masina normala ca mi-au iesit cursele din cap. Povestea ei o gasesti la sectiunea "masina mea opel". Diferenta o stabilim impreuna....in functie si de minusurile masinilor....eventual pot lua piese de pe ea si sa pun stock...si atunci diferenta ar creste.

oopscam 20-04-10 18:05

Re: Mazda 323
 
Valabil in continuare.

oopscam 23-04-10 21:48

Re: Mazda 323
 
valabil

oopscam 25-04-10 17:33

Re: Mazda 323
 
valabil

oopscam 28-04-10 13:43

Re: Mazda 323
 
valabil

oopscam 29-04-10 21:28

Re: Mazda 323
 
2200 euro Urgent!

oopscam 03-05-10 12:16

Re: Mazda 323
 
Valabil

oopscam 07-05-10 21:28

Re: Mazda 323
 
valabil

DizziE_E30 08-05-10 10:12

Re: Mazda 323
 
ursu de la mn ?

oopscam 08-05-10 14:58

Re: Mazda 323
 
Quote:

Originally Posted by DizziE_E30 (Post 3343180)
ursu de la mn ?

Nu.. Mersii mult.

oopscam 12-05-10 12:23

Re: Mazda 323
 
valabil

oopscam 15-05-10 07:44

Re: Mazda 323
 
Se poate inchide!


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning