Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Voteaza masina preferata prin SMS!! (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/175557-voteaza-masina-preferata-sms.html)

RoByNeT 16-03-10 20:58

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
Eu zic sa stati calmi cu televoting`ul asta. A fost o chestie de marketing si atat. Companiile de telefonie si`au luat banii si 4tuning`ul a avut ceva mai atractiv pentru public dar se pare ca nu s`a indurat mai nimeni sa dea si un mesaj de 1 euro pe langa aia 20 lei de la intrare. Ideea a fost buna ... dar nu prea bine gandita si pusa in aplicare.

cristacheadi88 16-03-10 21:02

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
Ti-as da dreptate dar omu si-a anuntat toti prietenii sa dea mesaje si a venit intrebarea..."si ce castigi?" si stai si dai din umeri ca nu stii...Macar sa zica cineva "oficial" daca se da sau nu ceva...Adica s-au dat cupe si diplome pentru aproape toate categoriile si daca tot au infiintat-o si p-asta puteau s-o premieze cumva...sau poate chiar o premiaza..:)

RoByNeT 16-03-10 21:03

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
Quote:

Originally Posted by cristacheadi88 (Post 3191559)
Ti-as da dreptate dar omu si-a anuntat toti prietenii sa dea mesaje si a venit intrebarea..."si ce castigi?" si stai si dai din umeri ca nu stii...Macar sa zica cineva "oficial" daca se da sau nu ceva...Adica s-au dat cupe si diplome pentru aproape toate categoriile si daca tot au infiintat-o si p-asta puteau s-o premieze cumva...sau poate chiar o premiaza..:)

pai stai ma putin :))) votul normal trebuia sa fie valabil pentru aia care intrau la expo si vedeau masina ... nu pentru aia care in zilele de 13 si 14 erau pe varful muntelui si pasteau oile ... tocmai de asta am si zis mai sus ... idee buna ... prost pusa in practica :)

cristacheadi88 16-03-10 21:06

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
Crezi ca voturile care s-au dat erau de la cei care au vizitat?Putin probabil...Ai dreptate aici dar totusi ramane valabila intrebarea...premiaza si televoting-ul sau nu...?

cristacheadi88 17-03-10 15:20

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
Nu se mai aude nimic cu televoting-u asta?S-a terminat dar totusi....Nimic?

RoByNeT 17-03-10 15:22

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
raspunde`ti omului ca o sa ii vina factura 5 milioane degeaba :lol:

Puya123123 19-03-10 14:25

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
nimeni nu raspunde nimic pe aici?...pentru ce a fost organizat televotingul pana la urma?

Hondarul 19-03-10 14:58

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
Pai rezultatele sunt vizibile pe site. Votarea masinilor prin sms este finalizata de cateva zile. Nu putem spune numarul de voturi pentru fiecare masina din pacate, doar procentual.

Si DA, masinile de pe primele 3 pozitii vor primi cupe si diplome pentru Popularitate.

Detalii complete si castigatorii, in curand, si aici si pe prima pagina!

Hondarul 19-03-10 15:04

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
3 Attachment(s)
TOP 3 POPULARITATE

Cea mai populara masina, votata prin sms, de catre publicul de 4TuningDAYS dar si de catre cei care au intrat online, pe pagina dedicata votarii.

LOCUL 1 - VW EOS, Unknown, cu 14,65% din totalul numarului de voturi

LOCUL 2 - PEUGEOT 206, The Wanted, cu 10,91% din totalul numarului de voturi

LOCUL 3 - DACIA LOGAN, Yea Racing, cu 10,16% din totalul numarului de voturi.

Felicitari castigatorilor!

Vom anunta aici cum sa intre in posesia cupelor si diplomelor.

Rezultate complete aici: https://www.4tuning.ro/4TuningDAYS-20...oncurenti.html

RoByNeT 19-03-10 18:38

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
bv ma :)) popularilor =))

bogdy.ghetto 19-03-10 18:47

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
ce masina e pe locul 2?LOCUL 2 - PEUGEOR 206 :))))

ROAD EMPIRE 19-03-10 18:52

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
Felicitari castigatorilor !;)

J.D 19-03-10 21:02

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
Intrebare: de ce nu sunt chiar "toate" masinile prezente in lista de vot https://www.4tuning.ro/4TuningDAYS-20...oncurenti.html ?

CataNOS 19-03-10 21:18

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
deci pe primul loc avem un eos colantat, pe locul doi un 206 cu un kit deosebit de comun intre aceste modele si faruri stil Audi iar pe al treilea loc o Dacie cu un kit pe care il vezi pe toate taxiurile? Astea sunt preferintele romanilor?

Gratzian 19-03-10 21:32

Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!
 
pai... cam asta e... eu nu am votat, dar nu judec ce s-a votat
data viitoare facem afise si bannere cu "votati masina xy pentru motivele..." nu te pui cu gustul oamenilor...


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning