Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

cristi_tecar_30 07-03-10 20:59

Re: E60 - 535d
 
mersi de sfat.maine ma duk sa schimb foliile sa pun mai negre

quick_silver2 07-03-10 21:00

Re: E60 - 535d
 
Parerea mea sincera
Asa masina,nu ii cumpara difuzor si alte tampenii
Laso asa cum e,eventual mici detalii (Siglele de pe capota si porbagaj si de pe volan,eventual si centrul rotilor sa iti cumperi altele,cu negru)
In rest,cam atat
Niste jante grave negru complet.
Sa te bucuri de ea.
PS: Cati km are masina?

CobraArt 07-03-10 21:05

Re: E60 - 535d
 
Nu inteleg ce va place voua la jantele negre??? Negru nu mai scoate janta in evidenta cu absolut nimic...

cristi_tecar_30 07-03-10 21:06

Re: E60 - 535d
 
pai eu vroiam sa ii pun difuzorul doar ca sa ii scot 4 tobe si jante crom negru vreau sa ii pun.si embleme bmw din carbon si eleron din carbon.nu vreau sa o impopotonez cu tot felu de prosti
masina are 100 de mi de km din 2005

cristi_tecar_30 07-03-10 21:15

Re: E60 - 535d
 
4 Attachment(s)
nu ii faza de negru normal ii faza de negru crom.ti'am atasat o poza sa vezi cum arata

B88VXL 07-03-10 21:15

Re: E60 - 535d
 
poate schimbi bara cu una de m5. o sa se vada mai frumos cu evacuarile.. oglinzi de m5:) e frumoasa cu shadowline.emblemele de carbon dau frumos rau. am si eu. bafta:)

cristi_tecar_30 07-03-10 21:17

Re: E60 - 535d
 
eu miash lasa bara asta ca bara de m5 nu are proiectoare si eu vreau sa ii pun leduri se xenon in proiectoare.sau este bara de m5 care are si proiectoare?ai avut ceva probleme cu masina?sunt probleme cu masini de astea?

cristi_tecar_30 07-03-10 21:23

Re: E60 - 535d
 
ce parere aveti de jantele alea?

motzu 07-03-10 22:34

Re: E60 - 535d
 
superb.....sa ai parte de el si spor la modificat

m_power87 07-03-10 22:53

Re: E60 - 535d
 
Sunt frumoase jantele, cred ca varianta cu dunga rosie ar arata mai bine pentru ca pune in evidenta dimensiunea jantelor, nu iti recomand foliile pentru faruri de pe Ebay pentru ca am avut si eu si au adeziv foarte prost se desfac mereu, cel mai bine mergi la un aplicator de folii sa iti puna Llumar de ex, dar o nuanta cat mai deschisa pentru ca altfel o sa ai sigur probleme cu politia si cu vizibilitatea noaptea. Spor la modificari

B88VXL 07-03-10 22:59

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3158109)
eu miash lasa bara asta ca bara de m5 nu are proiectoare si eu vreau sa ii pun leduri se xenon in proiectoare.sau este bara de m5 care are si proiectoare?ai avut ceva probleme cu masina?sunt probleme cu masini de astea?

eu ziceam de bara din spate de m5.

Xploshion 08-03-10 14:14

Re: E60 - 535d
 
1 Attachment(s)
super 5'arul , spor la modificari !
ca tot vb'eai de eleroane ...incearca ceva gen Ac Schnitzer pe portbagaj cum este cel de M5 ...am un amic cu un 5'ar exact ca al tau doar ca la interior are piele maro :-P si mai putini km in fine nu conteaza....
Bafta !!!


:arrow:

cristi_tecar_30 08-03-10 15:29

Re: E60 - 535d
 
1 Attachment(s)
pai o sa pun ceva finut cum o sa pun poza mai jos.nu vreau sa o tiganesc si sa o impodobesc.vreau sa pastrez linia originala si sa pun elemente de calitate

cristi_tecar_30 08-03-10 15:30

Re: E60 - 535d
 
ca si cel din poza dar carbon sa dea cu difuzorul

ar_66_rau 08-03-10 15:38

Re: E60 - 535d
 
foarte foarte foarte frumos e60-ul......sa ai parte de el si te rog nu-l strica cu negru mat si alte prostii ca e superba asa cum e....niste jante mai frumoase daaa....si eventual o suspensie s-o trantesti rauuuu de tott:lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 10:57.

- Copyright 2026 4Tuning