Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand volane MOMO, (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/17378-vand-volane-momo.html)

fanete 06-06-06 09:40

Re: Vand volane MOMO,
 
vreau si eu unu.
esti din bucuresti?
ai si "nuca" aia de prindere?
daca nu ai, poti aduce?
este inclusa in pret?

beck 06-06-06 10:20

Re: Vand volane MOMO,
 
il vreau pe asta

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1149536885

cum facem? esti din buc?

vortex80 06-06-06 10:41

Re: Vand volane MOMO,
 
@fanete: Volanele le am asa cum sunt in poze. Nu mai am altceva la ele. Sunt din Timisoara.
@beck: Eu sunt din Timisoara. Cred ca ti-l pot trimite cu Fan Courier si sa il platesti cand il primesti. Platesti tu taxele de transport.

0743775527 e nr meu de telefon.

bob 06-06-06 17:04

Re: Vand volane MOMO,
 
sa inteleg ca nu ai nici partea de deasupra adica claxonul ?

florin_cars 06-06-06 18:24

Re: Vand volane MOMO,
 
UPS, no claxon? :( si numa ce ma gandeam...sa-i zic unui prieten..sa se arunce :sad:

vortex80 06-06-06 20:05

Re: Vand volane MOMO,
 
claxoane gasiti.
Cand va cumparati butucul si atunci va poate da claxon.
Nu sunt o problema.

beck 07-06-06 14:05

Re: Vand volane MOMO,
 
mi-a venit volanul

mai trebe si masina acum :D

vortex80 14-06-06 10:09

Re: Vand volane MOMO,
 
Up . . . . . .

vortex80 20-06-06 01:07

Re: Vand volane MOMO,
 
<<<<<up>>>>>

B-14-BYE 21-06-06 12:46

Re: Vand volane MOMO,
 
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1149536885 m-ar interesa asta.. merge pe dacia berlina ?:D si daka costa tot 55 de euro.

DanielSRE 21-06-06 12:53

Re: Vand volane MOMO,
 
butucii de unde se pot procura ????

topser 21-06-06 13:35

Re: Vand volane MOMO,
 
din vitan :D

DanielSRE 21-06-06 20:49

Re: Vand volane MOMO,
 
Quote:

Originally Posted by topser
din vitan :D

la cat ajunge unu` pt o pisicuta ???

florin_cars 21-06-06 22:32

Re: Vand volane MOMO,
 
doarr4u17, volanele merg pe orice masina..butucii sunt cei care fac diferentza :wink:

pai eu zic k fiecare are un bazar prin apropiere, gasiti destule modele.. :)

cryissty 08-03-07 18:36

Re: Vand volane MOMO,
 
dar de 28mm ai ceva??????????????????


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning