![]() |
Re: Vand volane MOMO,
vreau si eu unu.
esti din bucuresti? ai si "nuca" aia de prindere? daca nu ai, poti aduce? este inclusa in pret? |
Re: Vand volane MOMO,
|
Re: Vand volane MOMO,
@fanete: Volanele le am asa cum sunt in poze. Nu mai am altceva la ele. Sunt din Timisoara.
@beck: Eu sunt din Timisoara. Cred ca ti-l pot trimite cu Fan Courier si sa il platesti cand il primesti. Platesti tu taxele de transport. 0743775527 e nr meu de telefon. |
Re: Vand volane MOMO,
sa inteleg ca nu ai nici partea de deasupra adica claxonul ?
|
Re: Vand volane MOMO,
UPS, no claxon? :( si numa ce ma gandeam...sa-i zic unui prieten..sa se arunce :sad:
|
Re: Vand volane MOMO,
claxoane gasiti.
Cand va cumparati butucul si atunci va poate da claxon. Nu sunt o problema. |
Re: Vand volane MOMO,
mi-a venit volanul
mai trebe si masina acum :D |
Re: Vand volane MOMO,
Up . . . . . .
|
Re: Vand volane MOMO,
<<<<<up>>>>>
|
Re: Vand volane MOMO,
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1149536885 m-ar interesa asta.. merge pe dacia berlina ?:D si daka costa tot 55 de euro.
|
Re: Vand volane MOMO,
butucii de unde se pot procura ????
|
Re: Vand volane MOMO,
din vitan :D
|
Re: Vand volane MOMO,
Quote:
|
Re: Vand volane MOMO,
doarr4u17, volanele merg pe orice masina..butucii sunt cei care fac diferentza :wink:
pai eu zic k fiecare are un bazar prin apropiere, gasiti destule modele.. :) |
Re: Vand volane MOMO,
dar de 28mm ai ceva??????????????????
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:51. |
- Copyright 2026 4Tuning