Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - Coupe DMX'u (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/173690-e30-coupe-dmxu.html)

JusT_SaY_BoBo 03-03-10 14:24

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
spor la munca sa iasa un urs "ca la carte"

VladM 03-03-10 17:21

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Hai sa vedem ce-i faci,poate nu te opresti si la asta ca si la celalalte :)

andreimorocos 03-03-10 18:52

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Bafta cu masinuta.

Ford_V6 03-03-10 19:40

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Salut

Motorul 2.8i cod M30B28 nu se prea potriveste pe urs .... ai nevoie de suporti custom + modificari la caroserie ... recte luata serios la baroase ...

bafta !

NightClubRacer 04-03-10 09:11

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3141430)
Bafta !!! ai ceva de munca dar merita .. ;)

Quote:

Originally Posted by White_Dragon (Post 3142505)
Foarte frumos ursuletul, cu siguranta o sa scoti ceva frumos din el, spor la munca!

mersi! ;)

Quote:

Originally Posted by 05aBi (Post 3142527)
Interesanta janta aia de pe stanga spate. :D

da, caut acuma si restu :D ca da bine cu ele
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 3142547)
spor la munca sa iasa un urs "ca la carte"

Quote:

Originally Posted by VladM (Post 3143146)
Hai sa vedem ce-i faci,poate nu te opresti si la asta ca si la celalalte :)

Quote:

Originally Posted by andreimorocos (Post 3143548)
Bafta cu masinuta.

nu ma opresc, masina asta o tot visez de la 17ani...deci de data asta o duc pana la capat ;)

Quote:

Originally Posted by Ford_V6 (Post 3143791)
Salut

Motorul 2.8i cod M30B28 nu se prea potriveste pe urs .... ai nevoie de suporti custom + modificari la caroserie ... recte luata serios la baroase ...

bafta !

se fac toate :D mai e pana la motorizare, deocamdata sa termin caroserie+vopsire si dupa schimb tot ce tine de mecanica :D

florin_cars 06-03-10 20:24

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
eu am auzit ca ii pune un turboreactor :twisted:

NightClubRacer 06-03-10 22:20

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
mai e pana acolo, deocamdata adun toate piesele de care duc lipsa...deabia astept sa incep munca la caroserie si sa il vad gata vopsit :D

florin_cars 07-03-10 16:26

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
de ce mai ai nevoie, originale pt ea? Stiu pe cineva care dezmembreaza unul..

Brian 07-03-10 17:59

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Felicitari si multa bafta cu proiectul, ai facut o alegere excelenta cand te-ai hotarat sa il salvezi :-)
Voi urmari topicul cu mare interes..
Spor la treaba :-)

NightClubRacer 07-03-10 18:57

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 3156981)
de ce mai ai nevoie, originale pt ea? Stiu pe cineva care dezmembreaza unul..

nu da masina cu totu? oricum acuma caut ceva neinmatriculat pentru piese, asea ies si mai bine la bani...si ce nu am nevoie dau mai departe. Oricum am nevoie de o gramada de piese :lol:
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 3157316)
Felicitari si multa bafta cu proiectul, ai facut o alegere excelenta cand te-ai hotarat sa il salvezi :-)
Voi urmari topicul cu mare interes..
Spor la treaba :-)

mersi, o sa incep munca cat mai repede...

lolekz 08-03-10 11:12

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Bafta in continuare la proiect.Dar pe unde stia ? Cunosc BT 21 SAN o vad mereu pe la mine prin cartier (Diham) !

VladM 08-03-10 15:50

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Are ceva istorie masina ? Ca vad ca ai scris "DMX-ul" :)

NightClubRacer 08-03-10 16:20

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 3160535)
Are ceva istorie masina ? Ca vad ca ai scris "DMX-ul" :)

masina din cate am inteles a avut ceva istorie pe 402m cu niste motoare destul de puternice acuma 3-4ani :D deocamadata prefer sa ii las sub anonimat adevaratul numar de inmatriculare...toate la timpu lor 8)
Quote:

Originally Posted by lolekz (Post 3159634)
Bafta in continuare la proiect.Dar pe unde stia ? Cunosc BT 21 SAN o vad mereu pe la mine prin cartier (Diham) !

pei pe acolo sta baiatu cu scorpio...defapt statea ca acuma sa mutat la universitate. Eu stau in berceni mai exact

Puya123123 08-03-10 16:21

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
hai mai repede fa l sa fie frumos si rapid :D

SUPAPA_Jr 09-03-10 09:04

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
ce-i puya...trezeste sentimente in tine ? :))
ontopic: faci si tu ca marius...o vopsesti inainte si dupa aia pui motoru pe ea...ca sa se zgarie ...


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning