![]() |
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
1. Sambata sunt calificarile la drift = o gramada de lume care se da, Duminica = doar cei care s-au calificat 2. Sambata e SPL, Duminica e SQ so? |
Re: Plecare la 4tuning days 2010
ba noi tot duminica merem!:))
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
:))))
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
si eu ma inscriu pentru duminica
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
ma sar putea sa venim sambata dar asta ramne de vz!
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
poate vb sa stea un coleg in locu lui si mergem de sambata.
frectie dar nu ne-ai zis cum iti merge coparsheu??:D |
Re: Plecare la 4tuning days 2010
ba frectie drn e fratie si ma asteapta baaa!da merem smbata dacA e!!!
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
vezi k sunt multe zvonuri cum k masina rupe si alte dinastea k patineaza in a 2 intr-una si alte vrajeli va rog sa nu credeti....si dak ati sta sa va ganditi bine e 1.9 tdi nu vr6 sau g60
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
:))))))
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
frectie....pe cine drrq prostesti ma???
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
il legatura cu plecarea eu ma inscriu in grupul ala care nu merge tare...ok???
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:14. |
- Copyright 2026 4Tuning