Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Plecare la 4tuning days 2010 (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/172991-plecare-4tuning-days-2010-a.html)

Paul 28-02-10 21:56

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by cata.tatuc (Post 3133454)
plm duminca e mai mult show!cum vreti noi toti merem dumenica!

oare e mai mult show? eu sunt in dilema

1. Sambata sunt calificarile la drift = o gramada de lume care se da, Duminica = doar cei care s-au calificat
2. Sambata e SPL, Duminica e SQ

so?

cata.tatuc 28-02-10 21:57

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
ba noi tot duminica merem!:))

Paul 28-02-10 21:59

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
:))))

Yackone 01-03-10 00:23

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by cata.tatuc (Post 3133475)
ba noi tot duminica merem!:))

eu duminica vin acasa....seara;)

Unic 01-03-10 16:41

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
si eu ma inscriu pentru duminica

cata.tatuc 01-03-10 19:42

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
ma sar putea sa venim sambata dar asta ramne de vz!

450yfz 02-03-10 18:13

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by cata.tatuc (Post 3136690)
ma sar putea sa venim sambata dar asta ramne de vz!

tatuc vorbeste de duminica pt k el sambata lucreaza si nu poate...dar asta nu inseamna k tot satul sta dupa u nu????asteptam programul si vedem cand e mai fain atunci mergem!!!

pjo_dorin 02-03-10 18:57

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
poate vb sa stea un coleg in locu lui si mergem de sambata.
frectie dar nu ne-ai zis cum iti merge coparsheu??:D

cata.tatuc 02-03-10 20:21

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
ba frectie drn e fratie si ma asteapta baaa!da merem smbata dacA e!!!

450yfz 03-03-10 14:51

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by pjo_dorin (Post 3139846)
poate vb sa stea un coleg in locu lui si mergem de sambata.
frectie dar nu ne-ai zis cum iti merge coparsheu??:D

nu merge dar dc ma intrebi????:oops:

450yfz 03-03-10 15:07

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
vezi k sunt multe zvonuri cum k masina rupe si alte dinastea k patineaza in a 2 intr-una si alte vrajeli va rog sa nu credeti....si dak ati sta sa va ganditi bine e 1.9 tdi nu vr6 sau g60

cata.tatuc 03-03-10 18:26

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
:))))))

blondu_glf 2 03-03-10 22:52

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
frectie....pe cine drrq prostesti ma???

450yfz 04-03-10 07:50

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2 (Post 3144675)
frectie....pe cine drrq prostesti ma???

miercuri seara e gata masina mea....o sa vedeti atunci....am zis si la versus k il provoc p tosiba....si sa vedeti k nu o sa fie mare diferenta.....nu va mai prostiti e 1.9 tdi people!!!

450yfz 04-03-10 07:51

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
il legatura cu plecarea eu ma inscriu in grupul ala care nu merge tare...ok???


All times are GMT +2. The time now is 09:14.

- Copyright 2026 4Tuning