Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

road_runner 19-02-10 18:01

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3103368)
Frumoasa masina ...
ce model de jante va primi?

BBS replica asta e sigur! Modelul este surpriza! :lol:

road_runner 19-02-10 18:10

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
1 Attachment(s)
Angel eyes OEM look si nari negre... momentan! ;)

crysty.bobok 19-02-10 18:20

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Angel eyes OEM look si nari negre... momentan!
ce misto arata narile negre pe culoarea asta .... , ai cumparat nari negre s-au le-ai colantat / vopsit

road_runner 19-02-10 19:00

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3103533)
ce misto arata narile negre pe culoarea asta .... , ai cumparat nari negre s-au le-ai colantat / vopsit

narile sunt negru mat din plastic abs, nu sunt colantate...

bmwowners 19-02-10 19:12

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
tare curios sunt ce o sa iasa din masinuta asta! oricum la cum te stiu pe tine nu am indoiala ca nu o sa fie 10+ si cand te gandesti ca acum putine zile vroiai sa o dai. :D

road_runner 19-02-10 19:49

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 3103748)
tare curios sunt ce o sa iasa din masinuta asta! oricum la cum te stiu pe tine nu am indoiala ca nu o sa fie 10+ si cand te gandesti ca acum putine zile vroiai sa o dai. :D

o sa iasa exact cum mi-am propus! de dat am vrut sa o dau pt ca era zapada si numai eu stiu ce am patit sa o scot din parcare cu toate gumele de iarna p care le am....

ady_viteza 19-02-10 22:22

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Frumos coupe-ul...culoarea ajuta mult la treaba asta:D....cand ii vei monta pachet M si jante va fi o diferenta uriasa ;)....pacat insa ca ai preferat diesel...

road_runner 20-02-10 07:46

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3104362)
Frumos coupe-ul...culoarea ajuta mult la treaba asta:D....cand ii vei monta pachet M si jante va fi o diferenta uriasa ;)....pacat insa ca ai preferat diesel...

Misinunea M Paket este in curs de desfasurare... pt jante asteptam caldura... :lol:
Diesel e perfect justificat la situatia actuala! Nu mi-as fi permis benzin insa promit ca urmatoarea masina o iau benzin! De altfel asta-i nu-i singura mea jucarie, mai un un e30 benzinar...

edy1092 20-02-10 08:28

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Pune mai multe poze cu semnalele vopsite. Cu stopurile la fel ai facut ?:weirdface

_Cox_ 20-02-10 10:34

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Frumoasa masinutza (mai ales nr. de inmatriculare :D) spor la tunarit!

bulldog_cox 20-02-10 11:11

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
frumoasa masina:) sa ai parte de ea

gelu_r 20-02-10 11:14

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by edy1092 (Post 3105020)
Pune mai multe poze cu semnalele vopsite. Cu stopurile la fel ai facut ?:weirdface

stopurile era pe cale sa le faca negre si pe ele :)

road_runner 20-02-10 20:00

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bulldog_cox (Post 3105387)
frumoasa masina:) sa ai parte de ea

multumesc frumos!

Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 3105299)
Frumoasa masinutza (mai ales nr. de inmatriculare :D) spor la tunarit!

hehe... mersi... nu is la la primul nr KOX am mai avut COX :lol:

Quote:

Originally Posted by edy1092 (Post 3105020)
Pune mai multe poze cu semnalele vopsite. Cu stopurile la fel ai facut ?:weirdface

o sa caut si atasez ceva poze...

Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 3105399)
stopurile era pe cale sa le faca negre si pe ele :)

multumita tie am reusuit sa fac exact ce trebuia! ;)

road_runner 20-02-10 20:44

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by edy1092 (Post 3105020)
Pune mai multe poze cu semnalele vopsite. Cu stopurile la fel ai facut ?:weirdface

uite...

tyger_lelee123 22-02-10 10:00

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
superba masinuta, cat te-a costat anul trecut cu totul??


All times are GMT +2. The time now is 15:05.

- Copyright 2026 4Tuning