![]() |
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
o sa arate super bine dupa ce o lasi mai jos :D
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Se pare ca am noroc! Am rezolvat niste lucruri si se pare ca saptamana asta imi voi pune suspensia pe masina (cel putin asa sper), daca nu saptamana viitoare! asa ceva vreau => http://www.jom.de/products/gb/Specia...ad-spring.html
Astept pareri! |
Re: E46 - 2000!
BMW ul e BMW .. frumoasa masina ,sa o stapanesti sanatos in continuare ,mult succes
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
stopurile nu ai de gand sa le schimbi abia acum le-am observat..
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
azi s`au apucat de pus suspensia pe masina, si surpriza .....:au ajuns la concluzia ca nu pot s`o puna...(mecanicii astia........pf),cica nu se potriveste, ca n`au primit nust ce garnituri, ca telescopul nu se blocheaza ca se roteste, etc......, in consecinta am hotarat sa o duc s`o pun la service`ul care colaboreaza cu firma prin care mi`am adus suspensia...........(cica 100% se potriveste), asta ramane de vazut maine ...sper sa iasa bine, o sa atasez poze!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
- Copyright 2026 4Tuning