Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

EvLSant0S 12-05-06 16:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cum schimb si eu ip`u ? ca sa-mi "dispara" ban`u ?

C0lt4Subaru 12-05-06 16:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
cum schimb si eu ip`u ? ca sa-mi "dispara" ban`u ?

Din Cate Stiu eu ... Nu prea Merge.. decat sa astepti sa iti scoate el banu :P :twisted:

C0lt4Subaru 12-05-06 16:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Si pana la Urma Santos .. hai ca u esti mai pe Counter Strike :P .. facem clanul ?:) 4TuningRO ? a ?

blowwind 12-05-06 16:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
cum schimb si eu ip`u ? ca sa-mi "dispara" ban`u ?

pey ai ip extern sau local ?
daca e extern ... vb cu in prieten sa facetzi schimb intre voi :D ... daca e local...nu prea ai ce sa`i faci :)

C0lt4Subaru 12-05-06 17:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cam asa zic si eu blowwind dar nu eram pe idee :)))

EvLSant0S 12-05-06 17:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
joc pe mousesports...

ZerO_CooL 12-05-06 20:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am intrat si eu acum pe mousesports... poate jucam si noi in seara asta...

blowwind 12-05-06 20:12

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL
Am intrat si eu acum pe mousesports... poate jucam si noi in seara asta...

la 22 e bine ??

ZerO_CooL 12-05-06 20:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Tocmai mi-am luat ban pentru 40 de minute ca eram pe dust2, mai erau 25 de secunde si am zis ca nu mai are rost sa pun bomba. O sa intru dupa ora 22:00.

Snoopy 15-05-06 21:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Baieti vineri asta fac rost de un server si jucam. Bine..asa sa vedem fiecare ce poate. Va anunt eu pe la ce ora si va dau si ip. Papa

2fastboy 15-05-06 21:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pai sa facem un server 4tuning.ro sa ne distram ;) ar fi super

blowwind 16-05-06 18:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pe mousesports pana acum au intrat Zero_cool...nexus...swat cat ... :) doar pe astia i`am vazut :P

Swat-Cat 16-05-06 19:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ba ce retardatiii.... mi-au dat ban...asa fara sa zica nimic... ce urasc oameni astia.... daca l-as prinde pe ala...... (jocul asta iti face niste nervi...aproape ca esti in stare sa omori pe cineva in bataie cand face figuri :) )

ZerO_CooL 16-05-06 19:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
O partida in seara asta, ceva ?

Swat-Cat 16-05-06 21:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
blowwind zi si mie cine m-a banat a 2-a oara!!!?!!?!?!?!?!?!?!?


All times are GMT +2. The time now is 02:38.

- Copyright 2026 4Tuning