Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   LEGAL RACING de vara (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/17002-legal-racing-vara.html)

MMihai 17-06-06 17:19

Re: LEGAL RACING de vara
 
de ce ti s-a parut un fals? a fost o premiera in primul rand.. nu au fost evenimente neplacute si in plus de asta a fost indemanare si nicidecum viteza acolo unde satisfactiile sunt mult mai mari de ambele parti.
cand o sa organizam noi cei de la fsr ceva in pitesti o sa fie sigur acceleratie si nu excludem varianta colaborarii cu legal racing, ba dimpotriva am mai avut tentative de colaborare insa nu prea ne-am tinut de asta in mod special.
e bine ca atunci cand organizezi ceva sa il faci ca la carte sa nu apara evenimente neplacuta, ca daca apar pe langa necazurile pe moment putem sa ne luam adio la curse pt ceva vreme. asa ca sa nu ne pripim si sa facem ceva de ce nu impreuna ca la carte

SEBASTIAN 17-06-06 22:18

Re: LEGAL RACING de vara
 
La 17 ani e greu sa fi total responasbil.
Asta e legea!

MMihai 18-06-06 02:33

Re: LEGAL RACING de vara
 
mai am 17 zile pana fac 18 ani in sfarsit.. si chiar daca nu aveam mebrii clubului se vor implica total daca e sa facem ceva frumos

SEBASTIAN 01-07-06 18:27

Re: LEGAL RACING de vara
 
Nu vreau sa se supere nimeni insa eu cred ca-i mai bine asa:
http://www.legalracing.ro/forum/viewtopic.php?t=243

Evolution16v 05-07-06 23:28

Re: LEGAL RACING de vara
 
totusi la noi in timisoara cand vine iara LEGAL RACING!imi raspunzi te rog!

SEBASTIAN 06-07-06 06:33

Re: LEGAL RACING de vara
 
Pot sa-ti spun ca nu in vara in perioada de concedii si poate mai de graba la arad.

200SX 06-07-06 15:34

Re: LEGAL RACING de vara
 
cam pe ce data urmatoarea cursa si unde ?

rew 06-07-06 22:44

Re: LEGAL RACING de vara
 
exista un calendar al curselor, stie cineva ? ca este enervanta asteptarea...merci.

SEBASTIAN 07-07-06 14:06

Re: LEGAL RACING de vara
 
Atat timp cat lumea nu e unita...
nu vom publica un calendar.

rew 08-07-06 20:38

Re: LEGAL RACING de vara
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN
Atat timp cat lumea nu e unita...
nu vom publica un calendar.

cine organizeaza cursele...''lumea'' sau legal racing ?

stiu ca in romania nimic nu merge dar nici chiar asa...
neavand un calendar al curselor dati dovada de neprofesionalism si aceasta secretomanie accentueaza stare asta de incordare...voi stiti asta bine si nu va pasa.
stiu ca sunt critici dupa fiecare cursa dar in general cursele sunt asteptate cu sufletul la gura si sunt apreciate. se asteapta o evolutie in organizarea lor dar nu incetarea curselor.
poate totusi va razganditi si organizati o cursa sau poate o sa apara un organizator mai serios.




sper ca tonul meu nu te-a deranjat.

rew 09-07-06 08:58

Re: LEGAL RACING de vara
 
si despre ideea de a nu mediatiza cursele: asa crezi ca se atrag sponsorii ?
sunt de acord ca masinile participante sa fie preparate dar in loc sa gasiti o solutie pt a proteja publicul voi il suprimati. mai tarziu tot din cauze economice veti scurta pista pe un sfert de mila...
''succes''

SEBASTIAN 09-07-06 09:21

Re: LEGAL RACING de vara
 
Quote:

Originally Posted by rew
cine organizeaza cursele...''lumea'' sau legal racing ?

stiu ca in romania nimic nu merge dar nici chiar asa...
neavand un calendar al curselor dati dovada de neprofesionalism si aceasta secretomanie accentueaza stare asta de incordare...voi stiti asta bine si nu va pasa.
stiu ca sunt critici dupa fiecare cursa dar in general cursele sunt asteptate cu sufletul la gura si sunt apreciate. se asteapta o evolutie in organizarea lor dar nu incetarea curselor.
poate totusi va razganditi si organizati o cursa sau poate o sa apara un organizator mai serios.




sper ca tonul meu nu te-a deranjat.

Ba da m-a deranjat foarte mult si este ultima data cand ti se permite asta.
"poate o sa apara un organizator mai serios" nu cred ca e corect sa spui asa, noi suntem seriosi si nu cred ca se poate pune in discutie seriozitatea noastra, poti discuta multe aspecte insa sa ne acuzi indirect de asta e o obraznicie si dai dovada de rea vointa.
"neprofesionalism" din nou o acuzatie nefondata, noi am expus un calendar bun si rezultatul a fost in mod repetat anuntarea altor etape peste cele propuse de noi, iar programarea curselor nu cred ca are f multe in comun cu profesionalismul.
In principiu din cauza unora ca tine care nu cred ca au facut vreodata ceva constructiv pentru curse, echipa cu care lucrez e scarbita.
Nu cautam atragerea de sponsori ci acoperirea cheltuielilor prin autofinantarea participantilor.
Sponsorii sunt putini si nu prea dau ei doi bani pe genul asta de curse, sunt curios daca participi cati sponsori ai si ce sume ti-au oferit.

rew 09-07-06 22:04

Re: LEGAL RACING de vara
 
a fost ultima mea interventie pe acest forum si imi pare rau ca te-am ofensat.imi cer scuze.

SEBASTIAN 09-07-06 23:15

Re: LEGAL RACING de vara
 
cale batuta!

yknot 14-07-06 06:11

Re: LEGAL RACING de vara
 
..... vad ca se leaga si mai multe "prietenii"....


All times are GMT +2. The time now is 06:42.

- Copyright 2026 4Tuning