![]() |
Re: BATTLE || VW Golf II
a lui golftuning e cea mai buna
|
Re: BATTLE || VW Golf II
votat NightDevil ...superba :)
pe locu 2 vine Golfuletz da` nu mi`a placut ce a facut cu background`u si lumina din faruri nu ar trebui sa arate ca si un laser mai ales la angel-eyes...no offence :) |
Re: BATTLE || VW Golf II
vot golfuletz...cea mai frumos lucrata
|
Re: BATTLE || VW Golf II
Votul meu merge catre Golftuning...
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:08. |
- Copyright 2026 4Tuning