![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ce mai am vrut sa incapa masina in poza!! :-P
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
incurand o bestie noua pe strazile dein sm!!!
dupa spusele proprietarului poate va fi vazut si in oradea la revenge! |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
aiaia :) ce tare ii eclipsu... cre ca l-am vazut prin oras sau poate il confund cu altul...sper sa il vedem la Oradea! marfa!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Frumos.A8 w12 nu la vazut nimeni? Am sa incerc sai trag o poza..
Respect. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
asa bine parcat era asta...k am trecut la 5cm de el...si de ala din dreapta...makr i-am facut poza :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
golfu ala rosu are acelas stapan k eclipsu negru, numai k umbla prietena lui cu golfu :D:D:D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Lex-ul...fainuta masina...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
E problema dak se vad si nr. de inmatriculare? dak da sa imi ziceti si le colorez sa nu fie scandal...oricum cine vede masina vede si nr...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
criwar ... lol ...
stiu lexu` ... ca ii parcat in fata blocului zi de zi ... si aia rosie de langa ... era a mea .. :) :) :) cam modesta .. dar nah` ... nu credeam ca o sa ajunga la ... cele mai tari masini din sm :peace: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mult k sa nu puneti poze p kre se vad nr de inmatriculare si dak se vad atunci pls sa editati pozele astfel incat sa nu se mai vada.e destul dak se vede SM, restu sa-l cenzurati!!! va multumesc anticipat
@criwar ti-am ster postu cu audiu deoarece ..... stim cu totii a cui ii masina aia. dak vrei sa pui pozele inapoi sterge pls numaru!!! |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
sterge-le toate :D...k le sterg nr...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
nu e nevoie sa stergem toate posturile unde apar nr de masini.va rog k de acum incolo sa stergeti numerele la masini! in rest......bagati mare k avem cu ce ne mandri!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
ok..nu se vad nr :P...sry pt mazgalituri..masina condeaza in fond :D...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
io nu mai am cablu de la tel :(...dah dak am poze fac rost de el :P...
ceva premiu nu imi dati pt ce masini am fotograt/ :D |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning