Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

Snoopy 09-05-06 17:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ce mai am vrut sa incapa masina in poza!! :-P

juana_man 10-05-06 09:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
incurand o bestie noua pe strazile dein sm!!!
dupa spusele proprietarului poate va fi vazut si in oradea la revenge!

holdo 11-05-06 18:21

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
aiaia :) ce tare ii eclipsu... cre ca l-am vazut prin oras sau poate il confund cu altul...sper sa il vedem la Oradea! marfa!

Snoopy 11-05-06 18:38

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Frumos.A8 w12 nu la vazut nimeni? Am sa incerc sai trag o poza..
Respect.

Criwar 13-05-06 16:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
asa bine parcat era asta...k am trecut la 5cm de el...si de ala din dreapta...makr i-am facut poza :)

juana_man 15-05-06 09:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
golfu ala rosu are acelas stapan k eclipsu negru, numai k umbla prietena lui cu golfu :D:D:D

Criwar 15-05-06 21:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Lex-ul...fainuta masina...

Criwar 15-05-06 21:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
E problema dak se vad si nr. de inmatriculare? dak da sa imi ziceti si le colorez sa nu fie scandal...oricum cine vede masina vede si nr...

Spark 15-05-06 22:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
criwar ... lol ...
stiu lexu` ... ca ii parcat in fata blocului zi de zi ...
si aia rosie de langa ... era a mea .. :) :) :)
cam modesta .. dar nah` ...
nu credeam ca o sa ajunga la ... cele mai tari masini din sm :peace:

juana_man 16-05-06 11:11

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mult k sa nu puneti poze p kre se vad nr de inmatriculare si dak se vad atunci pls sa editati pozele astfel incat sa nu se mai vada.e destul dak se vede SM, restu sa-l cenzurati!!! va multumesc anticipat
@criwar ti-am ster postu cu audiu deoarece ..... stim cu totii a cui ii masina aia. dak vrei sa pui pozele inapoi sterge pls numaru!!!

Criwar 16-05-06 14:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sterge-le toate :D...k le sterg nr...

juana_man 16-05-06 14:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu e nevoie sa stergem toate posturile unde apar nr de masini.va rog k de acum incolo sa stergeti numerele la masini! in rest......bagati mare k avem cu ce ne mandri!

Criwar 16-05-06 14:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
ok..nu se vad nr :P...sry pt mazgalituri..masina condeaza in fond :D...

Criwar 16-05-06 14:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
io nu mai am cablu de la tel :(...dah dak am poze fac rost de el :P...
ceva premiu nu imi dati pt ce masini am fotograt/ :D

juana_man 16-05-06 14:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Criwar
ceva premiu nu imi dati pt ce masini am fotograt/ :D

:ciggy: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning