Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Unknown Racers (https://forum.4tuning.ro/621-unknown-racers.html)
-   -   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/621-unknown-racers/169557-provocari.html)

kos_YRC 27-03-10 03:30

Re: PROVOCARI
 
s-a facut vremea frumoasa si voi da curs tuturor provocarilor
UNKNOWN RACERS va asteapta la start

ALEX_BZN 27-03-10 14:13

Re: PROVOCARI
 
:))) e criza..nu mai are lumea bani de benzina pt curse:)))

Puya123123 27-03-10 16:01

Re: PROVOCARI
 
eu ma pot prezenta diseara la provocari,cu un r6 momentan,cu start de pe loc accept in principiu cu orice :) peste 3 sapt e gata corvette pt provocari din pacate,acum este demontat si asteapta piesele corecte .. ca mi au trimit oamenii piese pt alta masina,din america.eos nu se baga la asa ceva,dar poate iau r32 intre timp..deci pt diseara..r6 waiting:D

kos_YRC 23-04-10 18:42

Re: PROVOCARI
 
diseara iese corvetteul la o sesiune,,,,,cine doreste sa ma contacteze... in berceni...locul si ora o dau pe pm

TOBA^ 24-04-10 01:27

Re: PROVOCARI
 
Aseara, ca in fiecare vinere am fost in kisselev ... v-am cautat dar...asa a ramas nu ?? kisselef ,vineri seara!

Puya123123 24-04-10 15:05

Re: PROVOCARI
 
din pacate unii dintre noi nu pot ajunge la kisselev

TOBA^ 25-04-10 16:32

Re: PROVOCARI
 
nici in alte parti nu am vazut masini de la voi !!! nu stiu de ce provocati daca nu veniti ....
nu am vazut corvetteul la sesiune!!!

kos_YRC 25-04-10 17:18

Re: PROVOCARI
 
Am vorbit cu tine si am zis ca onoram provocarea facuta de voi...nu te-am mai sunat deoarece corvetteul a ramas in berceni pentru o sedinta foto cu membri si m-am gandit ca daca nu ne strangem macar 5-6 masini inclusiv corvetteul n-are rost sa facem ceva...mai ales ca planuiam sa filmez,iar cei care se ocupau de aceasta treaba au fost plecati.N-au intrat zilele in sac,in cel mai scurt timp o sa ne intalnim pentru ca nu vorbesc aiurea doar ca sa ma aflu in treaba.
O zi buna

Puya123123 25-04-10 19:13

Re: PROVOCARI
 
cine vrea sa se dea,sa mi dea PM,ca nu cred ca e nevoie de 1000 masini pt show.e suficient adversarul si atat,ca nu cred ca dureaza totul mai mult de 5 minute :) succes si folositi PM ul :X


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning