![]() |
Re: Jurnalistii...complexati sau fomishti?
Quote:
N-ai ce sa ceri atata timp cat nivelul de incultura in tara asta este la un nivel critic (in special in zona rurala). |
Re: Jurnalistii...complexati sau fomishti?
stii, publicul a inceput sa se separe...
multi au inteles care-i treaba cu can-can-urile... nu mai pune mai nimeni baza pe "realitea" prezentata de ei... |
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning