Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Peugeot tuning (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning.html)
-   -   Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning/16899-peugeot-206-shaver-carzone-specials.html)

wlady 04-05-06 19:18

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
nu-mi place deloc ! e prea rotund si prea simplu !

axxro 04-05-06 20:28

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
mie imi place super mult. daca erau putin latite pasajele aripilor era perfecta. ganditi-va cum arata in alta culoare, spre exemplu negru mat, cu niste angel eyes-uri pe fond negru si stopuri pe leduri, numarul integrat in spoiler (spate) si locul unde este acum numarul acum indreptat. poate ne si ajuta cineva cu un virtual tuning :D

crdi 04-05-06 21:18

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
nu ma satisface deloc .... parerea mea nu va suparati domnilor dar ....
nu prea au avut imaginatie ..... rusinica

neXus 04-05-06 21:38

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Bleax. Mai bine se tineau de tendinta de design a Peugeot-urilor recente, si-i faceau o grila a la Ferrari 612.
N-as da banii pe asa ceva. Mai bine imi iau un sistem sonor suparat sau un chip.

dyce 05-05-06 08:15

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
1 Attachment(s)
prea simplu puteau sa fak o gura d aerisire mai mare

Mic. 05-05-06 10:42

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
simplu simplu simplu
:((

SHOGUN-A8 05-05-06 11:09

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Arata chiar bine....in ziua de azi "less is more"...;)

Drako4Life 05-05-06 11:14

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
nu stiu dc da in poze...acest bodykit nu este lacuit...poate mi se pare mie sau e dat doar cu o culoare mat....nu stiu.....da in general consta in simplitate...nu e prea dragutz...da decat nik....(fiecare cu parerea lui)

scorpio GL 05-05-06 13:49

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Mie mi se pare foarte frumoasa, pacat ca la detalii nu prea au dat atentie.Majoritatea de aici uita ca de fapt kiturile exterioare ar trebui sa micsoreze cx-ul, nu sa faca masina tipatoare.

bogdan C.E.T. 05-05-06 17:54

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
cu grila aia de la radiator minuscula(uita'te la ctl). cel putin pe spate e chiar naspa .

bakal 05-05-06 22:39

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
cineva isi bate joc de cineva cu kitu' asta

Boltzmann 06-05-06 11:38

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Nu e foarte reusita ... dar cu putina imaginatie ar putea arata super! e un model simplu si fluent fara multe gageturi pe el, unora poate le place! eu unu i-as trage un chit la crapaturile de la imbinari ca sa para ca masina e dintr-o singura bucata,o vopsea mai dragutza si poate niste viniluri si zic ca o sa arate mai acceptabil! parerea mea

pharaon 06-05-06 12:10

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
bleah e aiurea!

vpower16v 06-05-06 13:43

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
oribil! nu are nici un dzeu! urat..

TSC-Us 08-05-06 21:36

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
yap.."less is more.."

un tuning ghost,MISTERIOASA...


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning