![]() |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
nu-mi place deloc ! e prea rotund si prea simplu !
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
mie imi place super mult. daca erau putin latite pasajele aripilor era perfecta. ganditi-va cum arata in alta culoare, spre exemplu negru mat, cu niste angel eyes-uri pe fond negru si stopuri pe leduri, numarul integrat in spoiler (spate) si locul unde este acum numarul acum indreptat. poate ne si ajuta cineva cu un virtual tuning :D
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
nu ma satisface deloc .... parerea mea nu va suparati domnilor dar ....
nu prea au avut imaginatie ..... rusinica |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Bleax. Mai bine se tineau de tendinta de design a Peugeot-urilor recente, si-i faceau o grila a la Ferrari 612.
N-as da banii pe asa ceva. Mai bine imi iau un sistem sonor suparat sau un chip. |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
1 Attachment(s)
prea simplu puteau sa fak o gura d aerisire mai mare
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
simplu simplu simplu
:(( |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Arata chiar bine....in ziua de azi "less is more"...;)
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
nu stiu dc da in poze...acest bodykit nu este lacuit...poate mi se pare mie sau e dat doar cu o culoare mat....nu stiu.....da in general consta in simplitate...nu e prea dragutz...da decat nik....(fiecare cu parerea lui)
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Mie mi se pare foarte frumoasa, pacat ca la detalii nu prea au dat atentie.Majoritatea de aici uita ca de fapt kiturile exterioare ar trebui sa micsoreze cx-ul, nu sa faca masina tipatoare.
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
cu grila aia de la radiator minuscula(uita'te la ctl). cel putin pe spate e chiar naspa .
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
cineva isi bate joc de cineva cu kitu' asta
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Nu e foarte reusita ... dar cu putina imaginatie ar putea arata super! e un model simplu si fluent fara multe gageturi pe el, unora poate le place! eu unu i-as trage un chit la crapaturile de la imbinari ca sa para ca masina e dintr-o singura bucata,o vopsea mai dragutza si poate niste viniluri si zic ca o sa arate mai acceptabil! parerea mea
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
bleah e aiurea!
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
oribil! nu are nici un dzeu! urat..
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
yap.."less is more.."
un tuning ghost,MISTERIOASA... |
| All times are GMT +2. The time now is 03:13. |
- Copyright 2026 4Tuning