Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Craiova - 28.08.2004 (https://forum.4tuning.ro/49-craiova-28-08-2004.html)
-   -   Pentru cei din Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/49-craiova-28-08-2004/1687-bucuresti.html)

Gabi 13-08-04 01:09

Florica - 0721902149. Dati si voi un semn cand treceti de Bals. Vrem sa venim sa va asteptam la Metro (intrarea in Craiova).

F_L_R 13-08-04 01:21

Oki-Doki

Carmen 13-08-04 01:29

Haha!Ce faci Gabi?Am zis io ca ma duc sa`i astept la Metro.Imi furi ideile? :twisted:

Gabi: offtopic crunt. Citeste o pagina in urma...

BogdanCMS 13-08-04 01:35

Ora 6 pare destul de bine, Florica...ramane sa discutam si in 4ss cine vine, noi speram sa venim cat mai multi sau macar mashinile care merita...Daca e nevoie de ceva ajutor la organizare, ti-l putem oferi...Numai bine si respect.

Anonymous 13-08-04 02:00

daca nu ai fii tu FLORICA nustiu ce am face :lol: :lol: :blahblah:

Gabi: Micutzule - si tu faci offtopic?
PS: ne vedem la Craiova :wink:

BoSsuL3TZ 13-08-04 07:24

drum bun sa avetzi baietzi.. ;)

BTW ducetzi-va mai multzi.. si Carmen si Gabi .. si nu numai ;) asa e frumos :lol:

Al3xius 13-08-04 13:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BoSsuL3TZ\"
drum bun sa avetzi baietzi.. ;)

BTW ducetzi-va mai multzi.. si Carmen si Gabi .. si nu numai ;) asa e frumos :lol:

...si eu si avatar ! :wink:
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
Haha!Ce faci Gabi?Am zis io ca ma duc sa`i astept la Metro.Imi furi ideile? :twisted:

Gabi: offtopic crunt. Citeste cateva pagini in urma...

nu fura nimeni ideeile ...daca te uiti cu o pagina in urma eu pusesem un msg cu o jumatate de ora inaintea ta in legatura cu asteptatu si ajutatu ... si putem sa mergem toti nu conteaza cine ajunge primu sau cine cum se duce ...conteaza sa le facem primire frumoasa baietilor de la Bucuresti ...cum si ei ne-au facut 9 ! GET IT ? :roll:

sorry pentru offtopic(e ultimu!) :wink:

Carmen 16-08-04 18:42

Of of mai mai! Nu poate omu` sa faca o gluma ca gata,va dati cu curu` de pamant..Oare kiar trebuie la fiecare gluma sa scriu ca nu e serios?Credeti ca vreau sa fiu numai eu acolo?Din partea mea putem sa ne strangem juma` de Craiova sa`i asteptam...Nu poate omu` sa spuna ceva care nu are legatura cu topicu`...Bine a zis BogdanCMS cu sedintele de partid!

BogdanCMS 18-08-04 00:20

Deocamdata, de la 4ss se anunta urmatorii participanti:

Sierra V12

Bishop VR6

200SX

Aki - Honda Civic

Coobra BMW 520


Robert SGM - Dacia powered by Alpine

Daca se mai modifica lista, o sa anuntam...numai bine.

zip 19-08-04 02:11

florica saptamana asta trebe sa ma intalnesc cu tine ptr formularele ptr 4ss sau nu am intzeles eu bine :?: :roll:

Gabi: replica asta mergea de-un mesaj privat :evil:

PYT 27-08-04 20:42

ultima strigare: se cauta 2 oameni kre vor sa mearga din buc cu mine.. pretul este de 350k/persoana ma gasiti la 0724-307076 sau paul4ss pe yahoo messenger


All times are GMT +2. The time now is 03:45.

- Copyright 2026 4Tuning