![]() |
Re: antigel e36
Fratilor eu am din ala albastru cred ca e cel mai ieftin 7 lei litru si e combinat cu apa distilata am zis ca daca tot pierd ce mama naibi sa mai bag din ala de 25 de lei litru,cauzeaza la ceva aveti idee ??????
|
Re: antigel e36
Quote:
|
Re: antigel e36
iati HEPU ala roz e cel mai bun si iarna nu dilua mult,nu lua antigel ieftin la promotii din carefour,kaufland metro!!!il folosesc si acum diluat mai mult
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:52. |
- Copyright 2026 4Tuning