Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona tehnica BMW (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw.html)
-   -   antigel e36 (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw/166973-antigel-e36.html)

catalin_adn 18-02-10 20:30

Re: antigel e36
 
Fratilor eu am din ala albastru cred ca e cel mai ieftin 7 lei litru si e combinat cu apa distilata am zis ca daca tot pierd ce mama naibi sa mai bag din ala de 25 de lei litru,cauzeaza la ceva aveti idee ??????

UsCaTu_ 16-03-10 02:05

Re: antigel e36
 
Quote:

Originally Posted by catalin_adn (Post 3100515)
Fratilor eu am din ala albastru cred ca e cel mai ieftin 7 lei litru si e combinat cu apa distilata am zis ca daca tot pierd ce mama naibi sa mai bag din ala de 25 de lei litru,cauzeaza la ceva aveti idee ??????

la chiloasa ai grija .....sau faci ce vrei

geox9 25-04-10 18:01

Re: antigel e36
 
iati HEPU ala roz e cel mai bun si iarna nu dilua mult,nu lua antigel ieftin la promotii din carefour,kaufland metro!!!il folosesc si acum diluat mai mult


All times are GMT +2. The time now is 03:52.

- Copyright 2026 4Tuning