![]() |
Re: multiple piese nova / supernova
m-a rugat cineva sa intreb,o planetara cat costa?cea care sta infipta in cutie si tine uleiul sa nu iasa?
|
Re: multiple piese nova / supernova
s`au dat planetarele am2
|
Re: multiple piese nova / supernova
OFICIAL DE AZI INTRA LA DEZMEMBRAT 1 BUCATA NOVA DIN DECEMBRIE 1996 CU GPL 100% functionala se poate proba motoru si cutia la cald :)
|
Re: multiple piese nova / supernova
upppppppppppppppppppppppp
|
Re: multiple piese nova / supernova
upppppppppppppp
|
Re: multiple piese nova / supernova
vaaaaaaalabil
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:13. |
- Copyright 2026 4Tuning