Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Fashion, Hair styles, clothing & other stuff (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/16670-fashion-hair-styles-clothing-and-other-stuff.html)

Bmwaldo 28-05-06 02:28

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by minirally
sincer,la noi nonconformismul asta a dus la niste combinatii.. proaste,care irita ochiu uneori.multi merg pe premisa "se poarta colorat,ciudat etc".strainii au stil nonconformist la modul ca se imbraca mai sport cand au ei chef,si nu le pasa de ce cred cei din jur,dar nu cum e la noi,sa te imbraci in 7 mii de culori,si sa combini tot felu d haine:rolleyes2 .cel putin stilul fetelor care..arata mai mult a baieti pe mine ma lasa rece total,dar pe voi..baietii?!?!ok,inteleg,esti funky,punky truliluli..dar..totusi trebuie sa-ti scoti in evidenta uneori si partile feminine(parerea mea).rozul..o culoare care nu se mai poarta de mult,dar..inca e prezenta din pacate.la baietzi,deja a devenit un fel de.."fitza" creasta,sacouasul si tenisii:lol: ma rog,da bine combinatia,mai ales la baietii dragutzi:oops: ,dar..parca-s facutzi pe banda..:rolleyes2 cat despre hainele de firma..nu conteaza asta asa mult,nu stai cu eticheta pe afara,conteaza tie sa-ti placa,si sa nu ``dauneze``...celor din jur :D in bucuresti deja lucrurile au cam luato un pic pe langa..gen,ziua vezi pe strada fete pe ditai toacele`,cu fuste pana la fund si mai stiu eu c combinatii..d parca ar merge in club.gusturile nu se discuta,dar se pot invata..:rolleyes2

nush unde vezi u asemenea " mutanti " ... dar ma bucur k nu am vazut ... k sigur nu mai mancam 2 sapt ... :lol: :lol: :lol: am mai vazut in tramvai .. o fata .. pe la vro 18 ani .. cu ... o padure undeva intre mana si corp ... e o zona mai intunecata si am crezut k vomit ...
si la baietzi treaba cu sacou ... si tenesii ....hmm ... e inca in vogue ... dar nu mai tzine mult ... si da ai dreptate rozul nu se mai poarta.....stiam ceva de mov ... si verde acu ... dar inca " da bine " pt " visual " ... acu ...tre sa intelegi ... k nu toata lumea ... are bani sa isi schimbe hainele dupa .. cum e moda ...:D

minirally 28-05-06 12:00

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
1: nu stau cu jumatate de telefon pe afara,nu sufar de chestia asta ;)
2: blondu inca se poarta :twisted:
3: walderrama,sunt asemea ``mutanti``,mai ales prin mall`uri :-)
4: stiu ca nu toata lumea are bani,si n-am judecat oricum din punctul asta de vedere ;)

Alexutzzz 28-05-06 13:57

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
ba ti telefonu pe afara;) pe mine nu poti sa ma minti:D ca am vazut cu "uachii" mei :Ddeci il tineai pe afara :D

minirally 28-05-06 15:20

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz
ba ti telefonu pe afara;) pe mine nu poti sa ma minti:D ca am vazut cu "uachii" mei :Ddeci il tineai pe afara :D

il tin pe afara cand il folosesc,normal..sau cand n-am loc sa-l pun in buzunar..asa ca..;)

orlando 28-05-06 15:43

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by minirally
il tin pe afara cand il folosesc,normal..sau cand n-am loc sa-l pun in buzunar..asa ca..;)

rally i-ati mai hands free sa nu te mai acuze lumea de suferinta :lol:

minirally 28-05-06 15:45

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by orlando
rally i-ati mai hands free sa nu te mai acuze lumea de suferinta :lol:

pai pe urma zice lumea k sufar k am handsfree la anii mei..asa k..nici asa nu-i bine..clar,trebuie sa schimb telefonu :lol:

Skillzu 28-05-06 16:01

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
ma uimiti pe zi ce trece....

a da...si nu suport roz la barbati....

femeia trebuie sa stie sa-si puna calitatile in valoare

la noi se practica foarte mult spiritul de turma....in mod negativ


ps:nu ma intereseaza moda...sa ma simt eu bine....nu se mai poarta ceas la tinuta sport? si eu ce sa fac? nu pot sa stau fara ceas la mana...:lol: ( sau akum e la moda sa scoti telefoanele (telefonul) sa te uiti la ceas? e mai chulo nuh? :lol: )

nu vreau raspunsuri...nu am chef de discutii offtopic infinite.....

RA_2fast4u 29-05-06 22:18

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by madskilz
si nu suport roz la barbati....

zi-le frate! scarbos ... le-o zic la totzi amicii care se imbraca in roz, fie ca le convine fie ca nu... de argumentat ma argumentez maine ca acuma mi somn de mor :| a draku week end (:|

RA_2fast4u 31-05-06 17:32

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
ca sa ma tin de cuvant :D
Quote:

Originally Posted by minirally
rozul..o culoare care nu se mai poarta de mult,dar..inca e prezenta din pacate.la baietzi,deja a devenit un fel de.."fitza" creasta,sacouasul si tenisii:lol: ma rog,da bine combinatia,mai ales la baietii dragutzi:oops: ,dar..parca-s facutzi pe banda..:rolleyes2

din pacate minirally nuj pe la voi da la noi acuma de prin primavara a inceput EXCESIV de mult sa apra rozul la baietzi! imediat o sa vedem si tanga roz 4 boyz........ deci mai noi toata lumea roz+par intins + ochelari (cu paru n-am probleme ca si eu il port asa =)) ) deci e deja prea comun... mai schimbati fratilor si uitati-va de 2 ori in oglinda! si o sa vedeti ca ... DUDE U'RE A FUCKIN MAN!!!! SO WHY THE FUCK ARE U PINK?????????????????????? ce ma deranjeaza iara pe la noi e ca lumea nu prea e invenitva.. adica dc apare in magazine ceva tip de haina... cam cu aia o duci vreo 3 luni :| si toti poarta cam la fel :( adica revin la roz! deci am vazut pe un amic, el incontinu in negru, in chestii din astea, rapper de genu lui si il vad intr-o zi... roz! goooooooood!!!

p.s. prin alte locuri inca nu a intrat moda cu parul intins and shit? ca la noi vad ca toata gashca cam asa poarta :D acuma bine inteles tot felul de freze dar a cam disparut gelul de la moda :-"

ssgia 31-05-06 17:52

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
peste tot e frate cu paru intins`.. toti baietii au placa deh domne k nu se mai poate fara! =)) kt despre roz`.. nu se mai poarta d ha`ha` wtf`..da ma rog`..unii sunt mai in urma`.. n`am nika cu baietii in roz`..da` nici kiar asa sa abuzeze.. oricum vad k prin craiova nu`s asa multi`...la fel cum zicea cineva..aku e verdele si movu in 'trend' :P
si freza..kt mai funky sa fie :P toata lumea are stilist aku deh` :P b-)

RA_2fast4u 31-05-06 18:07

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by ssgia
peste tot e frate cu paru intins`.. toti baietii au placa deh domne k nu se mai poate fara! =)) kt despre roz`.. nu se mai poarta d ha`ha` wtf`..da ma rog`..unii sunt mai in urma`.. n`am nika cu baietii in roz`..da` nici kiar asa sa abuzeze.. oricum vad k prin craiova nu`s asa multi`...la fel cum zicea cineva..aku e verdele si movu in 'trend' :P
si freza..kt mai funky sa fie :P toata lumea are stilist aku deh` :P b-)

eh deh auzi la ea =)) ne permitem si noi putine fitze :) ca "deh" numa fetele sa mearga pe la saloane =)) si cu rozu mai are rost sa incep iara? :lol:

EvLSant0S 31-05-06 18:10

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
In primul rand e dureros faptul ca unii se imbraca dupa ce vad la altii ,si merg pe considerentul ca .. deh... asta se poarta, sunt toti handicapatii aia in liceu , cu ceva banuti de la mamica si de la taticu , care o ard NUMAI in roz, tricou-blugi ... ok , insa unu a venit in niste pantaloni 3 sf. roz, + tricou roz, adidasi roshu aprins , i-am recomandat azi sa dea o fuga pana la gay fest =))
desigur, mi-a raspuns : da ma , si tu stii cum e cu moda , i-am zis ca nu , nu stiu , macar stiu sa nu ma fac de ras .. cu moda pisdi...
again , se vbea de... a pune in evidenta partile fmnine ... :) de acord, sus cu chestia asta, insa daca ... firele d par dp langa buric ... sunt .. chestii feminine ... C MM PORTI TRICOURI PESTE BURIC DACA STII CA ?! urasc cand vad chestia asta, ma scarbeste !
si hai sa vbim despre chulo boys =)) retardati , in 1000 de culori , cu vopsea in par si parul orientat in 12479 de directii , cu ochelari care sa le acopere juma de fatza dar... ce pot spune, asta-i moda, ce stiu eu ce-i frumos , fitze , fitze , si iar fitze ... dupa un capac. .. mai dispar fitzele, va garantez ;)

RA_2fast4u 31-05-06 18:54

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
In primul rand e dureros faptul ca unii se imbraca dupa ce vad la altii ,si merg pe considerentul ca .. deh... asta se poarta, sunt toti handicapatii aia in liceu , cu ceva banuti de la mamica si de la taticu , care o ard NUMAI in roz, tricou-blugi ... ok , insa unu a venit in niste pantaloni 3 sf. roz, + tricou roz, adidasi roshu aprins , i-am recomandat azi sa dea o fuga pana la gay fest =))
desigur, mi-a raspuns : da ma , si tu stii cum e cu moda , i-am zis ca nu , nu stiu , macar stiu sa nu ma fac de ras .. cu moda pisdi...
again , se vbea de... a pune in evidenta partile fmnine ... :) de acord, sus cu chestia asta, insa daca ... firele d par dp langa buric ... sunt .. chestii feminine ... C MM PORTI TRICOURI PESTE BURIC DACA STII CA ?! urasc cand vad chestia asta, ma scarbeste !
si hai sa vbim despre chulo boys =)) retardati , in 1000 de culori , cu vopsea in par si parul orientat in 12479 de directii , cu ochelari care sa le acopere juma de fatza dar... ce pot spune, asta-i moda, ce stiu eu ce-i frumos , fitze , fitze , si iar fitze ... dupa un capac. .. mai dispar fitzele, va garantez ;)

pfuai mah si cand o auzi pe cate una "vai ce sexy e cu ochelarii si freza aia" si "vai ca are tupeul sa poarte roz" si "vai ca se ingrijheste" ...... nah nu zic... da ori cum inca nu am vazut pantaloni 3 sfert roz /:) dam.... a da si ma dispera frezele de genu coditza in rosu, sau maro sau ce plm de culori baga aia sau in fatza la fel sau ma rog pete din alea aiurea :|

EvLSant0S 31-05-06 19:15

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
duca=se ..... la ... sa se duca, ca m-am saturat de toti ... mariconii astia ...

Piry 31-05-06 19:41

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
aveti complexe? ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:52.

- Copyright 2026 4Tuning