Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Neamtzu_e36 03-02-10 11:31

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by junior07c (Post 3043503)
daca nu ai treaba cu bmw-urile abtinete si conduti seatul tau.sigla e modificata de mai demult ca si sigla 4 tuning daca nu te uiti pe forumul d la bmw mai des..

Are dreptate junior07c sigla a fost motificata de OVIDIUMS pe forum la bmw si noi am mai modificato putin schimband numele ,am creat si o adresa de mail ,daca sunt doritori sa intre in E30 Division sa scrie la [email protected]

bobi-85 04-02-10 22:26

Re: E 30 DIVISION
 
-BMW DRIVER -
- E30 Under Construction -
E30 DIVISION

https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic39680_8.gif
MY CARS
plus inca un urs negru metalizat:peace::peace:

bobi-85 04-02-10 22:31

Re: E 30 DIVISION
 
pana la vara o sa apar si eu cu masina in public:peace::peace:pana atunci trebuie sa:2gun::2gun: o fac

daffy duck™ 13-02-10 09:54

Re: E 30 DIVISION
 
neamtzule...dar poze nu bagati si voi?:D:D:D:D

Neamtzu_e36 13-02-10 10:16

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3080654)
neamtzule...dar poze nu bagati si voi?:D:D:D:D

O sa punem si poze cand o sa ne intalnim toti ,momentan majoritatea masinilor sunt in lucru ( a le mele,KID la fel,Andu la fel .......)si asteptam vremea frumoasa :D

B83RUP 13-02-10 12:12

Re: E 30 DIVISION
 
Spor la treaba !

kelo 13-02-10 13:12

Re: E 30 DIVISION
 
Salutare la toata lumea !
Nu stiu daca postez la locul potrivit dar....
Eu si un prieten avem un proiect adica 2 .... vreau sa pun un 2.5 24v de pe e34 pe un urs ! si un 2.8 24v tot pe un urs !
M-am gandit ca poate ma ajutati cu niste sfaturi ! ce trebuie sa schim ce tampoane trebuie ? am inteles ca si cardanul trebuie schimbat sau taiata !
Vreau sa aud de la oameni care au facut asta !!! nu sa isi dea lumea cu presupusul sau cred ca ... am auzit la un preten si tot asa !

Poate ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi !
Multumesc !

caddy26alex 13-02-10 14:32

Re: E 30 DIVISION
 
poze vor veni in curand. Bah neamtule ai uitat de troaca mea =))

P.s.: acum ca e vreamea frumoasa au inceput lucrarile la JJM.(pt neamtu). MUHAHAHAHAHAHaaa

Neamtzu_e36 13-02-10 19:45

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3081512)
poze vor veni in curand. Bah neamtule ai uitat de troaca mea =))

P.s.: acum ca e vreamea frumoasa au inceput lucrarile la JJM.(pt neamtu). MUHAHAHAHAHAHaaa

Bun asa bvbvbv mai astept si eu sa se incalzeasca putin si ma apuc si eu :D:D

Neamtzu_e36 13-02-10 19:47

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3081013)
Spor la treaba !

Multumin RUP-ule

alex4you 22-02-10 20:46

Re: E 30 DIVISION
 
pe mn ma primesti k simplu vizitator? :">

Neamtzu_e36 22-02-10 21:17

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3113838)
pe mn ma primesti k simplu vizitator? :">

Nu stiu ,vedem ,vorbim analizam situatia :D

alex4you 22-02-10 21:46

Re: E 30 DIVISION
 
aaaa.....deci esti cu negociatu?....am inteles........doar stii k sunt cuminte......:P

Lucian_GXZ 23-02-10 16:05

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3113998)
Nu stiu ,vedem ,vorbim analizam situatia :D

... frumoasa semnatura neamtzule... si mai mult de-atat.. originala... :lol::oops:

kimi 25-02-10 16:24

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3116270)
... frumoasa semnatura neamtzule... si mai mult de-atat.. originala... :lol::oops:

Ba al dracu esti


All times are GMT +2. The time now is 21:53.

- Copyright 2026 4Tuning