![]() |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
-BMW DRIVER -
- E30 Under Construction - E30 DIVISION https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic39680_8.gif MY CARS plus inca un urs negru metalizat:peace::peace: |
Re: E 30 DIVISION
pana la vara o sa apar si eu cu masina in public:peace::peace:pana atunci trebuie sa:2gun::2gun: o fac
|
Re: E 30 DIVISION
neamtzule...dar poze nu bagati si voi?:D:D:D:D
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Spor la treaba !
|
Re: E 30 DIVISION
Salutare la toata lumea !
Nu stiu daca postez la locul potrivit dar.... Eu si un prieten avem un proiect adica 2 .... vreau sa pun un 2.5 24v de pe e34 pe un urs ! si un 2.8 24v tot pe un urs ! M-am gandit ca poate ma ajutati cu niste sfaturi ! ce trebuie sa schim ce tampoane trebuie ? am inteles ca si cardanul trebuie schimbat sau taiata ! Vreau sa aud de la oameni care au facut asta !!! nu sa isi dea lumea cu presupusul sau cred ca ... am auzit la un preten si tot asa ! Poate ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi ! Multumesc ! |
Re: E 30 DIVISION
poze vor veni in curand. Bah neamtule ai uitat de troaca mea =))
P.s.: acum ca e vreamea frumoasa au inceput lucrarile la JJM.(pt neamtu). MUHAHAHAHAHAHaaa |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
pe mn ma primesti k simplu vizitator? :">
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
aaaa.....deci esti cu negociatu?....am inteles........doar stii k sunt cuminte......:P
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:53. |
- Copyright 2026 4Tuning