![]() |
Re: vand bmw e30!
up up up !!
|
Re: vand bmw e30!
1500 euro
|
Re: vand bmw e30!
ai pm !!!
|
Re: vand bmw e30!
up cu ursu nici oferta serioasa!!! NUMAI VORBE!!!
|
Re: vand bmw e30!
up up up!!!!
|
Re: vand bmw e30!
Salut,
Poti sa pui niste poze si cu interiorul? Multumesc |
Re: vand bmw e30!
luni cel tarziu aveti poze si cu interiorul!!!fac tot posibilul!
|
Re: vand bmw e30!
noroc variante te int
|
Re: vand bmw e30!
pfff.depinde cu ce nu am bani de diferenta,masina si-a primit bara pe spate:),porneste la sfert urmeaza itp si mici plastice lipsa:)
|
Re: vand bmw e30!
actele sunt pe numele tau? astept sa faci ITP ca sa pot sa iti face o oferta
si poze cu interiorul daca poti :) |
Re: vand bmw e30!
am toate actele sa o inmatriculez pe numele cui vrei tu,iar itp-u o sa-l fac dar sa am ceva cash :),fa oferta sunt curios,care ar fi oferta ta.Interiorul este in stare buna !
|
Re: vand bmw e30!
up cu ursu, i-am montat bara pe spate ,porneste la sfert, nu are nici un fel de bataie sau troncanit ....a si sa nu uit multi braduti!!!!
|
Re: vand bmw e30!
nissan almera 1.6 16v full fara piele si trapa inscris pe bg + 500e din partea ta ?? ...
|
Re: vand bmw e30!
ms ,dar nu am bani de diferenta, si as avea mai mult nevoie de bani!
|
Re: vand bmw e30!
Te scap eu de el..ai PM..la a mea ai ITP, ai asigurare platita pe tot anul;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:56. |
- Copyright 2026 4Tuning