Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce propozitie va iese? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/165664-propozitie-iese.html)

DUB-R 25-01-10 19:05

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am urlat la userii de pe acest forum pentru acadele :lol:

glockedprod 25-01-10 21:26

Re: Ce propozitie va iasa!
 
m-am dat la un muc cu(de) scarba

canon 25-01-10 21:49

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-a batut Guta pentru multe posturi

Brian 25-01-10 22:03

Re: Ce propozitie va iasa!
 
wow, da n`am nimic cu ei :lol:
Am sa bat pe rapperi cu pretentii .

eMH 25-01-10 22:05

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-au fugarit toti moderatorii de bucurie.


Fenomenal =))))

Vj_AlecS 25-01-10 23:04

Re: Ce propozitie va iasa!
 
am facut spam cu rahat de constipat
:)))))))

RoByNeT 26-01-10 09:59

Re: Ce propozitie va iasa!
 
lol cum e asta ultima =)))

Cypos 26-01-10 10:23

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-am dat la James bond pentru multe post-uri. :lol:

Luk@$ 26-01-10 15:02

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-au batut houserii cu grija. :bat:

alzn0rbert 26-01-10 21:13

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am sa bat pe Rapidisti pentru bani.

DTH 27-01-10 01:53

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am facut spam cu Mircea Solcanu de frica :)):)):))

Babutz 27-01-10 07:44

Re: Ce propozitie va iasa!
 
vreau sa merg la o gramada de rahat cu pretentii =))=))

eMH 27-01-10 13:14

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 3019556)
vreau sa merg la o gramada de rahat cu pretentii =))=))


Daca era "cu prietenii" era mult prea tare :)))

Cum sa te duci la o gramada de rahat? Zici ca te duci la un gratar :)) Mult prea tare asta!

Babutz 27-01-10 13:31

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3020495)
Daca era "cu prietenii" era mult prea tare :)))

Cum sa te duci la o gramada de rahat? Zici ca te duci la un gratar :)) Mult prea tare asta!

da =))))))))))))))))
aveam si eu un chestionar de-asta pe undeva ..da nu`l gasesc :))

l-am gasit:d
oare pot sa il pun aici?:???:

rs-dey 27-01-10 13:38

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-am impiedicat de Fani TH cu balele curgande : ) ) ) ) ) prea tare:) )


All times are GMT +2. The time now is 16:13.

- Copyright 2026 4Tuning