Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Tuning Pitesti S4C (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/164798-tuning-pitesti-s4c.html)

Jovanny S4C 30-01-10 09:47

Re: Tuning Pitesti S4C
 
=))=))

skyZZo 04-02-10 17:02

Re: Tuning Pitesti S4C
 
foarte sweet broscuta(stiu ca e fiat,nu te inflama draga cititorule)
sincer astept cu nerabdare finalizarea proiectului
sper ca ne veti tine la curent cu toate etapele lucrarii
sanatate!
ca restu' se rezolva ;)

25 ADY 15-02-10 19:23

Re: Tuning Pitesti S4C
 
1 Attachment(s)
o lucrare de astazi...portbagaj clean de logan

viorelu 15-02-10 19:30

Re: Tuning Pitesti S4C
 
...poi da...e la moda:D .Chestia e ca arata si bine...poate cine stie,o sa fie si la mine, si asa am o problema pe portbagaj,daca tot ma apuc...;)

rAdU87 24-02-10 09:11

Re: Tuning Pitesti S4C
 
cat ma costa sa imi montati si mie 2 kituri de xenon ( far+proiectoare) la un fiat linea?

25 ADY 24-02-10 09:43

Re: Tuning Pitesti S4C
 
trimite un pm cu id de messenger si ne auzim acolo

TwentyOne 15-03-10 09:54

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Poze cu spatele Fiatului?

edytzu 15-03-10 10:32

Re: Tuning Pitesti S4C
 
1 Attachment(s)
pun eu o poza :D

25 ADY 22-04-10 10:40

Re: Tuning Pitesti S4C
 
13 Attachment(s)
desi nu am mai postat de mult timp absolut nimic am zis sa mai punem cate o poza cu ce sa mai intamplat intre timp pe la garaj si anume....bad boy logan,astupat bandouri logan,portbagaj clean logan,bad boy fiat seicento plus mici modificari la bari si pleoape stopuri spate,reparat eleron astra bertone plus cateva poze cu fiatu 850 finalizat pentru cei care inca nu l-au vazut...

bobby_gsi2 22-04-10 10:43

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Aveti si vopsitorie?

25 ADY 22-04-10 11:15

Re: Tuning Pitesti S4C
 
cabina nu avem dar de vopsit ne ocupam tot noi daca e nevoie...fiatul 850 este vopsit de catre noi,barile la fiatul seicento tot de noi

bobby_gsi2 22-04-10 13:56

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Fa-mi un pret la vopsit praguri, prelungirile barilor fata-spate si o usa. Usa trebuie si indreptata oleak. Am eu vopseaua.

25 ADY 02-05-10 10:48

Re: Tuning Pitesti S4C
 
3 Attachment(s)
bad boy+grila dacia supernova...capota este vopsita provizoriu cu spray-ul

AG-20-MCA 02-05-10 11:50

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Cat costa bad boy look-ul ca la supernova asta fara vopsit?

morpheusmaster 02-05-10 12:11

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Frumoasa prezenta au facut buburuzele la 4TuningDays 2010. Am fost foarte placut surprins de amandoua. Succes Baieti!


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning