![]() |
Re: Tuning Pitesti S4C
=))=))
|
Re: Tuning Pitesti S4C
foarte sweet broscuta(stiu ca e fiat,nu te inflama draga cititorule)
sincer astept cu nerabdare finalizarea proiectului sper ca ne veti tine la curent cu toate etapele lucrarii sanatate! ca restu' se rezolva ;) |
Re: Tuning Pitesti S4C
1 Attachment(s)
o lucrare de astazi...portbagaj clean de logan
|
Re: Tuning Pitesti S4C
...poi da...e la moda:D .Chestia e ca arata si bine...poate cine stie,o sa fie si la mine, si asa am o problema pe portbagaj,daca tot ma apuc...;)
|
Re: Tuning Pitesti S4C
cat ma costa sa imi montati si mie 2 kituri de xenon ( far+proiectoare) la un fiat linea?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
trimite un pm cu id de messenger si ne auzim acolo
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Poze cu spatele Fiatului?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
1 Attachment(s)
pun eu o poza :D
|
Re: Tuning Pitesti S4C
13 Attachment(s)
desi nu am mai postat de mult timp absolut nimic am zis sa mai punem cate o poza cu ce sa mai intamplat intre timp pe la garaj si anume....bad boy logan,astupat bandouri logan,portbagaj clean logan,bad boy fiat seicento plus mici modificari la bari si pleoape stopuri spate,reparat eleron astra bertone plus cateva poze cu fiatu 850 finalizat pentru cei care inca nu l-au vazut...
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Aveti si vopsitorie?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
cabina nu avem dar de vopsit ne ocupam tot noi daca e nevoie...fiatul 850 este vopsit de catre noi,barile la fiatul seicento tot de noi
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Fa-mi un pret la vopsit praguri, prelungirile barilor fata-spate si o usa. Usa trebuie si indreptata oleak. Am eu vopseaua.
|
Re: Tuning Pitesti S4C
3 Attachment(s)
bad boy+grila dacia supernova...capota este vopsita provizoriu cu spray-ul
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Cat costa bad boy look-ul ca la supernova asta fara vopsit?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Frumoasa prezenta au facut buburuzele la 4TuningDays 2010. Am fost foarte placut surprins de amandoua. Succes Baieti!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning